Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Дорог╕ Побратими й Посестри!

Я пишаюся тим, що маю можлив╕сть гаряче прив╕тати Вас ╕з Р╕здвом Христовим ╕ Новим 2020-м роком. А водночас ми розпочина╓мо нове двадцятил╕ття з часу, в╕дколи в Укра╖ну прийшов славетний орденський рух ╕ став ще одн╕╓ю ланкою ╓днання з материнською ╓вропейською цив╕л╕зац╕╓ю.
Двадцятил╕ття ж, що лишилося за плечима, було м╕нливим, непростим, буремним. Мало як╕й кра╖н╕, мало якому народу випало так рясно розма╖тих випробувань ╕ виклик╕в. Але в ус╕х таких випробуваннях пом╕тну роль у подоланн╕ перешкод справляла справжня народна ел╕та. В╕дзначення належних до не╖ та згуртування тих, кому притаманн╕ справжн╓ лицарське натхнення вчинк╕в, шляхетн╕ ╕деали, нав╕ян╕ кращими прикладами минулого досв╕ду людства – це та благородна справа, яку поклало на сво╖ плеч╕ орденське братерство, створене на честь одного з найзнаменит╕ших л╕дер╕в сов╕ст╕ й обов’язку в ╢вроп╕, Святого Стан╕слава Крак╕вського.
У житт╕ завжди ╓ м╕сце для добрих справ, а ╕нколи воно вимага╓ ╕ справжн╕х подвиг╕в. Якби не природна схильн╕сть душ╕ кращих член╕в сусп╕льства до таких вчинк╕в, як╕ в критичн╕, поворотн╕ моменти велико╖ та мало╖ ╕стор╕╖ ставлять загальне благо й добробут вище за особист╕ ╕нтереси й спонуки, навряд чи молода держава змогла б надолужувати згаяне за стол╕ття бездержавност╕, знаходити сили на напруження вс╕х ресурс╕в ╕ потуг у дедал╕ част╕ш╕ моменти в╕дчайдушних виклик╕в самому ╖╖ ╕снуванню. На цьому шляху важливий кожен член сусп╕льства. Допомога тим, хто потребу╓, кому браку╓ власних сил на тернистому шляху, що випав громад╕ – важлива й в╕дпов╕дальна р╕ч, яка в╕д початку виникнення в Укра╖н╕ осередку Ордена Святого Стан╕слава була необх╕дним складником житт╓вого украду кожного братчика нашого лицарства.
Певна р╕ч, що кожен з нас ╕ надал╕ з честю нестиме мант╕ю в╕дпов╕дальност╕ й служ╕ння людству, як це звучить на наших ╕нвеститурах. Як роса на сонц╕, справд╕ впадуть вс╕ перепони на шляху нац╕╖ до ╕сторичного щастя. ╤ я радий бути з вами на ц╕м шляху. Я бажаю Вам ╕ надал╕ стало╖ упевненост╕, мудрост╕, непохитност╕ в досягненн╕ Вашо╖ мети, дальших славних усп╕х╕в, радост╕, м╕цного здоров'я.
Христос рожда╓ться!
З Новим Роком!
Хай допоможуть Вам ╕ захистять в╕д ус╕х прикростей Бог ╕ Святий Стан╕слав!
Хай живе демократична ╓вропейська с╕м’я народ╕в!
Слава Укра╖н╕!

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
31.12.2019


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в