Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Благод╕йн╕ р╕здвян╕ подарунки л╕це╖стам в╕д М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава

            Майбутн╓ людського роду, держави-це д╕ти, це п╕дростаюче покол╕ння. У вс╕ часи п╕клування про них вважалося г╕дним для людей великодушних, небайдужих, з добрим серцем
╕ щирою душею. М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава пост╕йно ╕н╕ц╕ю╓ ╕ згуртову╓ кавалер╕в Ордену на благод╕йн╕ ц╕л╕ меценатства ╕ спонсорства. В першу чергу в пол╕ зору завжди знаходяться д╕ти-сироти, д╕ти що залишилися без батьк╕всько╖ оп╕ки, тощо.
            Вагому доброд╕йну допомогу до Р╕здвяних свят 2017 року надали Кавалерствена Дама Ордену Русал╕на Людмила Володимир╕вна та Кавалери М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава Са╓нко Геннад╕й ╢вген╕йович, Карпенко Микола Павлович ╕ Чорний Валер╕й ╤ванович для прив╕тання з святом Водохреща ╕ вручення святкових подарунк╕в л╕це╖стам Юридичного л╕цею МВС ╕м.Я.Ю.Кондрпть╓ва ╕ л╕це╖стам л╕цею ╕м.╤.Богуна (м.Боярка).
            Для орган╕зац╕╖ ╕ зд╕йснення благод╕йного заходу в Юридичному л╕це╖ МВС Укра╖ни ╕м.Я.Ю.Кондрать╓ва безпосередню участь зд╕йснювала Кавалерствена Дама Ордену Кондрать╓ва Людмила Васил╕вна. В ошатн╕й, святков╕й актов╕й зал╕ л╕цею кер╕вник його прив╕тав вихованц╕в з святом Водохреща, побажав усп╕шного навчання ╕ подякував спонсорам за доброчинн╕сть. Л╕це╖сти отримали святков╕ подарунки ╕ щиро дякували доброд╕йникам.
            В Навчально-оздоровчому комплекс╕ Ки╖вського в╕йськового л╕це╖ ╕м.╤.Богуна (м.Боярка) на плацу було урочисте шикування вихованц╕в, що надало особливого святкового в╕дчуття цьому д╕йству. ТВО начальника навчально-оздоровчого комплексу п╕дполковник ╢.В.П╕куль з прив╕таннями ╕ побажаннями звернувся до вихованц╕в ╕ гостей-благод╕йник╕в, серед яких представники Ордену ╕ громадськ╕ актив╕сти. Це урочисте д╕йство зд╕йснювалося при благословенн╕ священника-отця Валер╕я, який благословив на добр╕ справи, доброзичлив╕ стосунки м╕ж людьми, на мир ╕ жити з богом у серц╕. Л╕це╖сти ╕ кер╕вництво закладу щиро подякували меценатам.
            Кер╕вництво Юридичного л╕цею ╕м.Я.Ю.Кондрать╓ва ╕ Навчально-оздоровчого комплексу Ки╖вського в╕йськового л╕цею ╕м.╤ Богуна написали подяки за турботу ╕ п╕клування про них. Лейцит-мотивом в цьому також зазнача╓ться, що ц╕ заходи стали можливими завдяки тверд╕й позиц╕╖ про благод╕йництво Великого Маг╕стра М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава ╕ конкретних крок╕в Кавалерствених Дам ╕ Кавалер╕в Ордену-Русал╕но╖ Людмили Володимир╕вни, Кондрать╓во╖ Людмили Васил╕вни, Са╓нка Геннад╕я ╢вген╕йовича, Карпенко Миколи Павловича ╕ Чорного Валер╕я ╤вановича.

Роб╕мо добро!

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
25.01.2017


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в