Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Благод╕йний фонд "Древляни" з думкою про майбутн╓"

     М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава визначив для себе благод╕йн╕сть основним напрямком роботи. Адже, починати вс╕ справи з добра завжди було важливим ╕ пр╕оритетним у небайдужих людей, переконаних доброд╕╖в ╕ меценат╕в, як╕ сво╓ю подвижницькою працею сприяють зм╕цненню ╕ утвердженню ╕деал╕в благод╕йництва та всеб╕чному збереженню принцип╕в чест╕ ╕ г╕дност╕.
     Глибокозм╕стовним п╕дтвердженням ц╕й тез╕ слугу╓ красномовний приклад благод╕йно╖ роботи вельмишановного Кавалера М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава Чорного Валер╕я ╤вановича –голови правл╕ння благод╕йного фонду «Древляни».
     Завдяки наполеглив╕й робот╕ цього фонду, очолюваного Валер╕╓м Чорним, Дн╕пропетровськ╕й дитяч╕й кл╕н╕чн╕й л╕карн╕ № 6 передано медичне обладнання, необх╕дне для проведення д╕агностики та реаб╕л╕тац╕╖ недоношених д╕тей, а також велику кап╕льк╕сть витратних матер╕ал╕в для вентиляц╕╖ леген╕в, специф╕чн╕ дитяч╕ маски з дозаторами ╕ анал╕заторами, ╕нш╕ медичн╕ препарати для ус╕х д╕тей, що перебувають на л╕куванн╕.
     Фондом «Древляни» також передано дитяч╕й л╕карн╕ сертиф╕кати в╕дпов╕дност╕ д╕агностичного обладнання, л╕к╕в та витратних матер╕ал╕в з Голланд╕╖, Швец╕╖ та Польщ╕, що в переважн╕й б╕льшост╕ не виробляються в Укра╖н╕.
     Валер╕й Чорний у супровод╕ головного л╕каря дитячо╖ м╕сько╖ кл╕н╕чно╖ л╕карн╕ № 6 В╕ктора Слатв╕цького оглянули прим╕щення для реаб╕л╕тац╕╖ недоношених новонароджених немовлят ╕ посп╕лкувалися з медичним персоналом л╕карн╕.
     «Д╕ти-майбутн╓ нашо╖ держави. Тож, ми вдячн╕ медичному персоналу л╕карн╕ за ╖х нелегку працю. Велике спасиб╕ представникам б╕знесу з Одеси, Закарпаття, Ки╓ва та Черкас, завдяки яким вдалося закупити вкрай необх╕дне обладнання ╕ медикаменти, передан╕ фондом «Древляни» до Вашо╖ л╕карн╕»-п╕дкреслив п╕д час  сп╕лкування Валер╕й Чорний.
     Традиц╕йно до М╕жнародного дня ╕нвал╕д╕в Чорний Валер╕й ╤ванович в╕дв╕дав територ╕альний центр соц╕ального обслуговування Деснянського району м╕ста Ки╓ва. Для вихованц╕в в╕дд╕лення соц╕ально-медично╖ реаб╕л╕тац╕╖ д╕тей з дитячим церебральним парал╕чем, розумово в╕дсталих д╕тей та д╕тей з ураженням центрально╖ нервово╖ системи з порушенням псих╕ки була надана благод╕йна допомога у вигляд╕ дитячих ╕грашок.
Милосердя, чуйн╕сть ╕ сп╕вчуття до слабших споконв╕ку були характерною рисою укра╖нського народу. Тому в╕дзначення М╕жнародного дня ╕нвал╕д╕в-справедлива шана сусп╕льства та нагадування вс╕м про обов’язок перед ╕нвал╕дами, що потребують захисту та п╕дтримки у цей непростий час. ╤нвал╕ди-це не просто категор╕я людей. Це окрем╕ життя. Окрем╕ трагед╕╖. Окрем╕ людськ╕ над╕╖ на те, що все буде добре. М╕жнародний день ╕нвал╕д╕в нагаду╓ нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, як╕ потребують особливо╖ уваги ╕ яким ми повинн╕ допомогти в╕дчути себе р╕вними серед здорових сп╕вгромадян.
     Так╕ приклади надихають ╕нших долучитися до справи добра, милосердя ╕ допомоги. Головне щоб почуття потреби надати допомогу було на п╕дсв╕домому р╕вн╕, щоб це був стан душ╕ ╕ св╕доме переконання. Щоб усв╕домлена позиц╕я ╕ тверд╕сть переконань ╕ надал╕ були вир╕шальними факторами в продовженн╕ ╕ примноженн╕ справи доброд╕йництва ╕ п╕дтримки. Роб╕мо добро!

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
05.01.2016


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в