Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Мир ╕ в╕йна очима д╕тей

           Для здорового глузду по╓днання сл╕в у заголовку ╓ алог╕чним, неприродн╕м ╕ цин╕чним.
Однак сьогодн╕шн╕ реал╕╖ життя в Укра╖н╕ змусили тривожно сприйняти небезпечн╕ ╕ загрозлив╕ для життя под╕╖ на сход╕ Укра╖ни як велику трагед╕ю ╕ б╕ду, а особливо для д╕тей.
            За час неоголошено╖ в╕йни на сход╕ нашо╖ держави загинули в╕йськов╕ ╕ цив╕льн╕ люди, а також д╕ти. Находячись там д╕ти бачать як ╕де в╕йна, як гинуть люди, як руйнуються ╖хн╕ дом╕вки, школи та ╕н. В моменти страху ╕ в╕дчаю, в пер╕од потряс╕нь людський орган╕зм ╕нстиктивно, на п╕дсв╕домому р╕вн╕ включа╓ захисн╕ функц╕╖, як╕ слугують хоча ╕ слабким, але буфером для зменшення негативного впливу цих явищ. При таких обставинах найб╕льш вразлив╕ д╕ти, ╖хн╕ ще не зм╕цнен╕ ╕ не захищен╕ орган╕зми, ╖хня св╕дом╕сть ╕ ф╕зичний стан реагу╓ дуже бол╕сно як в соматично-психолог╕чному стан╕ так ╕ на ф╕зичному р╕вн╕.
            Реакц╕╓ю д╕тей на траг╕чн╕ обставини на сход╕ Укра╖ни стала потреба передати, висловити, в╕дтворити в дитячих роботах - малюнках св╕й тривожний страх, б╕ль ╕ неспок╕й, сво╓ бачення под╕й ╕ трагед╕й. Дитяч╕ малюнки-це поклик душ╕ маленьких беззахисних сердець до миру, до справедливост╕, до ╖х права на спок╕йне дитинство, на щасливе майбутн╓.
            Не будучи байдужим укра╖нське сусп╕льство в р╕зний спос╕б на р╕вн╕ можливостей ╕ умов знаходить форми ╕ методи щоби долучити сво╖ зусилля ╕ вм╕ння для надання допомоги ╕ п╕дтримки тим, хто конче потребу╓ ф╕нансово╖, матер╕ально╖, морально╖ допомоги.
            В цей важкий час не залишилишився осторонь траг╕чно╖ ситуац╕╖ на сход╕ Укра╖ни М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава в Укра╖н╕-Великий Маг╕стр В’ялов Павло ╤ванович ╕ Кавалер цього Ордену, оч╕льник укра╖нського видавництва «Соф╕я-А», Мельник Максим Олександрович, розпочавши орган╕зац╕йн╕ ╕ практичн╕ д╕╖ по акумуляц╕╖ дитячих малюнк╕в ╕ показу ╖х. 

 Павло Вялов Великий Маг╕стр М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава

Павло В'ялов Великий Маг╕стр М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава

 Максим Мельник Кавалер М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава

Максим Мельник Кавалер М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава

            Так, сам╕ д╕ти п╕дказали, наштовхнули дорослих на думку розвинути ╕н╕ц╕ативу д╕тей через дитячий малюнок об’╓днати, згуртувати ╕ д╕тей ╕ дорослих на висок╕ ц╕нност╕, моральн╕ засади, вза╓морозум╕ння ╕ сп╕впереживання, вза╓модопомогу ╕ вбол╕вання за майбутн╓ Укра╖ни.
            ╤ тому згуртувавши громаду високосв╕домих лицар╕в чест╕ В’ялов Павло ╤ванович ╕ Мельник Максим Олександрович почали зб╕р, формування ╕ тиражування дичячих малюнк╕в щоб ╖х можна було б продемонструвати якомога б╕льшому числу зац╕кавлених глядач╕в. Так, Ки╖вське видавництво «Соф╕я-А» у жовтн╕ 2014 року зд╕йснило по╖здку в ш╕стнадцять шк╕л та ╕нтернат╕в на сход╕ Укра╖ни(Краматорськ, Руб╕жне, Слов’янськ ╕ Святог╕рськ), д╕ти намалювали майже 700 малюнк╕в.
            П╕дтримуючи д╕лов╕ партнерськ╕ стосунки з орган╕зац╕ями, об╓днаннями ╕ фондами ╕нших кра╖н виникла ╕дея провести, як в Укра╖н╕ так ╕ за ╖╖ межами, виставки малюнк╕в-роб╕т д╕тей на тематику «Мир ╕ в╕йна очима д╕тей»
            З метою привернути увагу св╕тово╖ сп╕льноти до траг╕чних под╕й в зон╕ конфл╕кту на територ╕╖ Укра╖ни, активно╖ допомоги ╕ сприяння зупинц╕ бойових д╕й, поск╕льки в ц╕й ситуац╕╖ найб╕льше страждають д╕ти запропонована сер╕я виставок дитячи х малюнк╕в по св╕ту.
            По зак╕нченн╕ цих виставок дитячих малюнк╕в в Нац╕ональному музе╖ Ки╓ва в╕дбудеться заключна виставка до яко╖ буде п╕дготовлена ╕ презентована книга-зв╕т ╕з зазначенням благод╕йник╕в. Вс╕ з╕бран╕ кошти будуть використан╕ для допомоги д╕тям, постраждалим в результат╕ во╓нних д╕й на сход╕ Укра╖ни.
            Проведен╕ виставки – це м╕жнародн╕ акц╕╖, як╕ знаходять в╕дгук у будь як╕й кра╖н╕ св╕ту, де ц╕нують мир, добро, справедлив╕сть ╕ свободу. Под╕бн╕ заходи сприяють об’╓днанню народу ╕ сьогодн╕ укра╖нська нац╕я згуртувалася як н╕коли перед загрозою держав╕ Укра╖на ╕ людству.
Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
25.03.2015


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в