Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Мир ╕ в╕йна очима д╕тей - Китай

17 с╕чня 2015 року у Посольств╕ Укра╖ни в КНР, за сприяння Укра╖нського Дому в Пек╕н╕ в╕дкрилася благод╕йна виставка дитячих малюнк╕в «Мир ╕ в╕йна очима д╕тей», як╕й передувала важлива попередня орган╕зац╕йна ╕ творча робота.

            В╕дкриваючи цю виставку в Пек╕н╕ Посол Укра╖ни в КНР Олег Дьом╕н ствердно сказав, що доки не буде зупинена агрес╕я, доки не буде припинено постачання атрибут╕в в╕йни найманцям, запроданцям, терористам, злочинцям, а загалом кажучи вбивцям, доти будуть гинути ╕ страждати люди. В╕н висловив над╕ю , що через виставку якомога б╕льше небайдужих людей п╕дтримають Укра╖ну в ╖╖ боротьб╕ за мир, за св╕тле майбутн╓, за щасливе дитинство. Дитяч╕ малюнки – це щир╕ твор╕ння маленьких художник╕в. П╕сля оф╕ц╕йного в╕дкриття виставки в╕дбулася трансляц╕я в╕део звернення в╕д д╕тей – автор╕в малюнк╕в. Прозвучали також укра╖нськ╕ п╕сн╕ та зворушлив╕ в╕рш╕ у виконанн╕ д╕тей та молод╕.

Орган╕затори виставки звернулися до небайдужих людей допомогти д╕тям, як╕ постраждали у насл╕док конфл╕кту на сход╕ Укра╖ни, глибоко усв╕домивши жах ╕ страх╕ття д╕тей, як╕ ╖м довелося побачити ╕ пережити. В╕дв╕дувач╕ виставки з ц╕кав╕стю ╕ неп╕дробним захопленням роздивлялися малюнки д╕тей, стараючись зрозум╕ти х╕д ╖хн╕х думок, лог╕чне мислення, глибок╕ переживання д╕тей п╕д час творення малюнк╕в-картин. Вони охоче купували картини, вкладаючи в це д╕йство не т╕льки зм╕ст-придбання малюнка, але ╕ душевне тепло ╕ сп╕впереживання, бажаючи хоч трохи долучитися до ц╕╓╖ благородно╖ м╕с╕╖. У день проведення ц╕╓╖ акц╕╖ було з╕брано майже 20 тисяч юан╕в. Ще 10 тисяч долар╕в США на рахунок орган╕зац╕╖ перерахував голова правл╕ння телекомун╕кац╕йно╖ компан╕╖ «С╕ньвей» Ван Ц╕н. Решту роб╕т по 600 юан╕в за один малюнок придба╓ меценат.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
15.02.2015


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в