Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Важливе звернення!

Заява

Ради Громадсько╖ орган╕зац╕╖ «М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава» у зв’язку з траг╕чними под╕ями в Укра╖н╕. 

            Под╕╖ останнього пер╕оду в Укра╖н╕ засв╕дчили вих╕д на зовн╕ пол╕тично╖ ╕ економ╕чно╖ кризи, яка накопичувалася впродовж тривалого часу. В зв’язку з цин╕чним порушенням кер╕вництвом ╕ владними структурами кра╖ни конституц╕йних, правових ╕ законодавчих акт╕в, прав ╕ свобод громадян Укра╖ни, знищенням принцип╕в народно╖ демократ╕╖, були зруйнован╕ демократичн╕ завоювання, що стало загрозою процесу буд╕вництва ╕ розвитку незалежно╖, суверенно╖ Укра╖ни.

            На захист демократичних ╕ державних ц╕нностей Укра╖ни стали пл╕ч-о-пл╕ч справжн╕ патр╕оти ╕ геро╖ держави, люди високо╖ особисто╖ г╕дност╕, чест╕ ╕ в╕дпов╕дальност╕, як╕ не задумуючись про небезпеку в╕дстоювали майбутн╓ Укра╖ни. Сво╓ю активною ╕ житт╓вою позиц╕╓ю, сво╖ми глибокими переконаннями про збереження ╓дност╕ ╕ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни захисники В╕тчизни на п╕дсв╕домому р╕вн╕ в╕дстоювали людськ╕ ╕ благородн╕ ╕сторичн╕ ц╕нност╕.

            Укра╖на дуже дорого заплатила за право бути кра╖ною в╕льною, демократичною ╕ розвиватися на р╕вноправних партнерських стосунках з ╕ншими кра╖нами, як╕ поважають ╖╖ виб╕р ╕ п╕дтримують на шляху демократичних перем╕н.

            На жаль, пролилася кров. Трагед╕я прийшла в с╕м╖ багатьох людей, як╕ втратили самих дорогих, р╕дних ╕ близьких. Втрата р╕дно╖ людини незр╕вняна н╕ з якою ╕ншою. За тими, хто в╕ддав сво╓  життя на в╕втар р╕дно╖ Батьк╕вщини суму╓, плаче ╕ щиро сп╕впережива╓ вся Укра╖на.

            Громадяни Укра╖ни, як╕ через р╕зн╕ обставини не були на передових позиц╕ях, св╕домо п╕дтримують ╓дн╕сть народу ╕ ц╕л╕сн╕сть держави.

            М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава глибоко суму╓ з приводу втрати кращих син╕в Укра╖ни справжн╕х лицар╕в духу ╕ чест╕, як╕ повинн╕ стати прикладом для вс╕х НАС.

            Рада ГО «МОСС» не може залишатися осторонь в так╕й ситуац╕╖ ╕ в╕дпов╕дно розум╕нню лицарського братства ╕ вза╓модопомоги, ми за покликом душ╕ ╕ серця повинн╕ всесторонньо п╕дтримати с╕м’╖ справжн╕х лицар╕в – геро╖в «Небесно╖ сотн╕». В зв’язку з цим, ми оголошу╓мо в Укра╖н╕ ╕ в тих державах, в яких представлений М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава зб╕р кошт╕в для с╕мей «Небесно╖ сотн╕».

 

            Пожертвування можна зд╕йснити за розрахунковими рекв╕зитами: ГО «МОСС», Код ЕДРПОУ 26008163, поточний рахунок №26005090944001 в ПАТ «Банк К╕пру», МФО 320940. Призначення платежу: Благод╕йна ф╕нансова допомога «Небесна сотня».

 

Голова Ради ГО «МОСС»

Павло Вялов

Секретар Ради ГО «МОСС

Мария Ганюк

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
25.02.2014


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в