Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

НОК Укра╖ни взяв п╕д патронат проект Миколи Подрезана "Планета Земля - погляд з ╕нвал╕дного в╕зка"

12 кв╕тня Нац╕ональний ол╕мп╕йський ком╕тет Укра╖ни взяв п╕д патронат проект Миколи Подрезана "Планета Земля - погляд з ╕нвал╕дного в╕зка".

Микола Подрезан, активно пропагуючи ол╕мп╕йськ╕ ц╕нност╕ та ╕деали, уже близько двох рок╕в з Ол╕мп╕йським смолоскипом у руках мандру╓ маршрутом Всесв╕тньо╖ естафети Ол╕мп╕йського вогню 2004-го року. А це – 35 м╕ст, розташованих у 27-ми кра╖нах св╕ту на 5-ти континентах. Сьогодн╕ Микола Подрезан уже в╕дв╕дав Монреаль, Нью-Йорк, Лондон, Амстердам, Антверпен, Брюссель та Дел╕. А попереду – ще дуже насичений граф╕к.

П╕д час особисто╖ зустр╕ч╕ з Миколою Подрезаном та Натал╕╓ю Грязновою Президент НОК Укра╖ни Серг╕й Бубка зазначив: «Я вражений ╕ захоплююсь вашим проектом. Це д╕йсно прекрасна ╕н╕ц╕атива. З боку Нац╕онального ол╕мп╕йського ком╕тету ви отрима╓те необх╕дну п╕дтримку, ╕ разом з вами ми будемо поширювати ол╕мп╕йськ╕ ╕деали по всьому св╕ту, а також виховувати у нашо╖ молод╕ любов до спорту та Батьк╕вщини».

Серг╕й Бубка подарував Микол╕ Подрезану книги на ол╕мп╕йську тематику, сувен╕рну продукц╕ю, прапор НОК Укра╖ни, а також кепку та футболку ф╕рми BOSCO з написом «Ukraine». Тепер стверджувати ол╕мп╕йськ╕ та патр╕отичн╕ принципи Микола Подрезан буде як справжн╕й ол╕мп╕╓ць – в ек╕п╕ровц╕ ол╕мп╕йсько╖ зб╕рно╖ Укра╖ни. 
Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
12.04.2013


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в