Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Михайло Куч╕рка в╕дсвяткував 50-р╕чний юв╕лей

М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава в╕та╓ Михайла Дмитровича Куч╕рку  з юв╕ле╓м ╕ бажа╓ йому усп╕ху, нових звершень, творчо╖ наснаги, здоров’я та довгих рок╕в життя.

Михайло Дмитрович - заслужений прац╕вник промисловост╕ Укра╖ни, директор ПрАТ «Ганза», член правл╕ння Укра╖нсько╖ л╕ги сприяння розвитку пал╕ативно╖ та хосп╕сно╖ допомоги, меценат та благод╕йник.

У 2007 роц╕ за утвердження м╕жнародного авторитету Укра╖ни, сприяння здобуттю Укра╖ною належного м╕сця у св╕товому ╕ ╓вропейському сп╕втовариств╕ нац╕й, заслуги в розвитку економ╕чного ╕ науково-техн╕чного сп╕вроб╕тництва Укра╖ни з ╕ншими державами, вагом╕ досягнення у зм╕цненн╕ добробуту народу Укра╖ни, у розвитку в╕тчизняно╖ економ╕ки, орган╕зац╕╖ ефективного конкурентоспроможного виробництва та визначну доброд╕йну д╕яльн╕сть М.Д. Куч╕рку  було прийнято до лав кавалер╕в МОСС та нагороджено Орденом Святого Стан╕слава II ступеня з врученням йому Командорського Хреста ╕з З╕ркою. З того часу Михайло Дмитрович бере активну участь в житт╕ Ордену, допомага╓ в його розбудов╕, жертву╓ на благочинн╕ справи МОСС.

До в╕дома:
М. Д. Куч╕рка народився 24 с╕чня 1963 р. в с. Назаренкове Городенк╕вського району ╤вано-Франк╕всько╖ област╕. У 1986 р. зак╕нчив Ки╖вський пол╕техн╕чний ╕нститут, а в 2005 р. - М╕жнародний ╕нститут менеджменту, спец╕альн╕сть МВА. З 1986 р. працював ╕нженером-технологом на Ки╖вському завод╕ автоматики ╕м. Петровського. З 1992 р. — заступником директора з зовн╕шньоеконом╕чних зв'язк╕в у Колективному п╕дпри╓мств╕ «Торгово-брокерський д╕м «Ганза». З 1996 р. об╕йма╓ посаду директора ПрАТ «Ганза». З 2007 року ПрАТ «Ганза» ╓ членом Буд╕вельно╖ палати Укра╖ни.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
24.01.2013


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в