Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Микола ╢вдокименко святку╓ 85-р╕чний юв╕лей

В грудн╕ 2012 року славний юв╕лей – 85 рок╕в з дня народження - в╕дзначатиме Микола ╢вдокименко - кавалер Ордену Святого Стан╕слава, Голова правл╕ння Асоц╕ац╕╖ готельних об’╓днань та готел╕в м╕ст Укра╖ни, академ╕к, д╕йсний член Академ╕╖ буд╕вництва ╕  туризму Укра╖ни, Почесний турист Укра╖ни, Почесний прац╕вник житлово-комунального господарства Укра╖ни.

Миколу ╤вановича називають гостиничним патр╕архом ╕ це повн╕стю в╕дпов╕да╓ його профес╕ональн╕й ╕ громадянськ╕й позиц╕╖. Саме завдяки ╕н╕ц╕атив╕ ╕ зусиллям Миколи ╤вановича в 1990 роц╕ була створена Асоц╕ац╕я готельних об’╓днань ╕ готел╕в м╕ст Укра╖ни для захисту прав, ╕нтерес╕в та координац╕╖ господарсько╖ д╕яльност╕ п╕дпри╓мств готельно╖ галуз╕. В╕д часу створення ╕ до сьогодн╕ на чол╕ Асоц╕ац╕╖ - Микола ╤ванович ╢вдокименко. Робота Асоц╕ац╕╖ в╕дзначена нагородами ╕ Почесними грамотами Верховно╖ Ради Укра╖ни, Державного управл╕ння справами Президента, голови Ки╖всько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ та ╕н.

Микола ╢вдокименко - людина ╕н╕ц╕ативна ╕ ц╕леспрямована, завжди долуча╓ться до вс╕х житт╓во важливих процес╕в у сусп╕льств╕. У 1944 роц╕ с╕мнадцятир╕чним юнаком в╕н потрапив на флот ╕ служив на крейсер╕ «Червоний Кавказ». П╕сля цього займався створенням сфери туризму в Криму, облаштовував готельне господарство Укра╖ни. В 1986 роц╕ не роздумуючи, повн╕стю занурився у справи по л╕кв╕дац╕╖ авар╕╖ на ЧАЕС.

Орден бажа╓ Микол╕ ╤вановичу м╕цного здоров’я, наснаги, душевно╖ р╕вноваги, злагоди, терп╕ння ╕ вза╓морозум╕ння.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
24.12.2012


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в