Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Творчий веч╕р Олександра Тищенка

6  грудня  2012 року  у концертн╕й  зал╕  Центра  культури  ╕  мистецтва  Служби  Безпеки  Укра╖ни в╕дбувся  авторський концерт укра╖нського композитора, сп╕вака та поета, заслуженого  артиста  Укра╖ни  Олександра  Тищенка. В  концерт╕ також  взяли  участь  сп╕вачка  Натан╕ка  ╕ сп╕вак Олег Володимир╕в.

Олександр Тищенко представив сво╖м слухачами ╕ шанувальникам таланту нову програму, в тому числ╕ - п╕сню «Чужа в╕йна». Також звучали ╕ вже добре знан╕ п╕сн╕: «Прима-балерина», «М╕й друг», «Чорний леб╕дь», «Музейна горд╕сть» та ╕н.

Зала  була  вщент  заповнена  глядачами. П╕сн╕ Олександра Тищенко викликали у  багатьох слухач╕в глибок╕ емоц╕╖: ╕ сльози сп╕вчуття, ╕ щиру рад╕сть в╕д чудового виконання (живий звук!).

Творч╕сть  Олександра  Тищенка  багатопланова.  На початку сво╓╖ кар’╓ри в╕н  захопився сучасною популярною та рок  музикою ╕ створив гурт “Зимовий сад”, який записав 4 альбоми та став лауреатом фестивалю “Червона рута” та “╤нтершанс”. П╕зн╕ше Тищенко розпочав сольну кар’╓ру, брав участь у  численних фестивалях та конкурсах. Найв╕дом╕ш╕ серед яких -  “Ялта-90” та “В╕льнюс-92”.

З часом Олександр Тищенко вже як композитор почав пл╕дно сп╕впрацювати з такими виконавцями як Т.Повал╕й, А. Ротару, ╤. Б╕лик, ╤. Сказ╕на, Т. Житинський, В╕тал╕й та Св╕тлана Б╕лоножко, ╢. Власова, О. Полякова, Натан╕ка, ╤. Понаровська, САВА, А. Попова, Д. Ан╕н, Н╕коль. Неодноразово його п╕сн╕ ставали лауреатами чисельних фестивал╕в та конкурс╕в. В╕н пише музику до к╕ноф╕льм╕в, мюзикл╕в а також сп╕впрацю╓ з О. Злотником, П. З╕бровим, Ю. Рибчинським, Ю. Рогозою, С. Галябардою, П. Магою, О. Себастьяновою. Найв╕дом╕ш╕ твори: “Прима-Балерина” та “Пада╓ сн╕г”.

На початку 1991р. О. Тищенко був запрошений як композитор, аранжувальник та сп╕вак до сп╕впрац╕ над новим проектом американсько╖ сп╕вачки ДЕН╤╤Н. Проект мав рел╕з як в США так ╕ в Укра╖н╕. У 1995 роц╕ в╕н написав симфон╕чну оратор╕ю “Доля” на слова Т. Шевченка. А також зд╕йснив оркестрування та запис “Стр╕лецьких п╕сень” у виконанн╕ академ╕чно╖ хорово╖ капели ╕м. Ревуцького.

Сьогодн╕ Олександр Тищенко у творчому доробку ма╓ 8 ауд╕оальбом╕в та 7 в╕деокл╕п╕в. ╤з останн╕х под╕й - вих╕д нового ауд╕о “Н╕чний альбом”, видання книги для д╕тей “ Неймов╕рн╕ пригоди» та продюсування гурту “Нова м╕с╕я”.

06.12.2012


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в