Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Оксана Хожай потребу╓ допомоги

Оксана Хожай – в╕дома естрадна сп╕вачка, актриса, поетеса ╕ композитор. – вже десять рок╕в ╓ дамою М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава. Весь цей час вона активно брала участь в ус╕х культурно- мистецьких заходах Ордену, займалася благод╕йн╕стю, в╕дгукувалася на будь-яке прохання про допомогу.

На жаль, тепер обставини склалися так, що Оксана сама конче потребу╓ допомоги, п╕дтримки ╕ уваги. Вже тривалий час Оксана Хожай намага╓ться подолати важку хворобу. Дек╕лька рок╕в вона приховувала ╕нформац╕ю про св╕й стан, мужньо трималася.

Д╕агноз Оксани Хожай - синдром Шегрена. Це дуже р╕дк╕сне ауто╕мунне захворювання, яке виникло в не╖ п╕сля смерт╕ батька. Розпов╕сти про свою хворобу Оксана згодилася лише у серпн╕ 2012 року, коли стало зрозум╕ло, що власними силами цю хворобу не здолати. Оксана згодилась дати низку ╕нтерв’ю. Так на канал╕ «╤нтер» з’явилася передача «Про життя», в як╕й взяв участь ╕ Великий Маг╕стр М╕жнародного Ордену святого Стан╕слава Павло В’ялов.

У в╕дпов╕дь на звернення Великого Маг╕стра в╕дгукнулися кавалери Ордену. Завдяки ╖м Орден надав Оксан╕ матер╕альну допомогу на л╕кування. Секретар╕ат Ордену в╕д ╕мен╕ Великого Пр╕орату МОСС, та на прохання Оксани Хожай висловлю╓ щиру подяку кавалерам Ордену: ╤горю Барану, Джану Джанага╓ву, Олександру Дяченку, В╕ктору К╕йку, Олександру Кузн╓цову, Олекс╕ю Кужельному, Олександру М╓дв╓д╓ву, Олександру Носенку, Михайлу Оганисяну, В╕ктору Радз╕╓вському, Павлу Слободянюку, В╕олет╕ Шумак та ус╕м ╕ншим, хто в╕дгукнувся на прохання про допомогу.

Л╕кування Оксани трива╓, а в листопад╕ ╖й визначили першу групу ╕нвал╕дност╕. В соц╕альних мережах створено групи на п╕дтримку Оксани Хожай ╕ для сбору кошт╕в на ╖╖ л╕кування. В Фейсбуц╕ група назива╓ться «Поможем Оксане Хожай». Розгляда╓ться можлив╕сть проведення благод╕йного концерту на ╖╖ п╕дтримку.

Ус╕ бажаюч╕ допомогти Оксан╕ можуть це зробити попередньо з╕звонившись з мамою Оксани – Хожай Тетяною Анатол╕]вною ( тел. 097-284-13-96).

Павло В’ялов, Великий Маг╕стр Ордену: Я звертаюся до кожного, хто чита╓ цю статтю - допомож╕ть Оксан╕! Як океани складаються з крапель, так ╕ благод╕йн╕сть утворю╓ться з простих крок╕в. Не треба в╕ддавати останн╓ – дайте без жалю ск╕ль- ки можете- це ╕ буде Ваша крапля в океан благих д╕й».

28.08.2012


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в