Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

╤V урочиста церемон╕я нагородження переможц╕в Вcеукра╖нсько╖ прем╕╖ "Диво-дитина-2012"

Урочиста церемон╕я нагородження найталановит╕ших д╕тей Укра╖ни в╕дбулася 27 кв╕тня у Ки╓в╕ в концерт- хол╕ FREEDOM. На титул «Дитина року» претендувало б╕льше 2500 д╕тей.

Всеукра╖нська прем╕я «Диво-Дитина» започаткована в 2008 роц╕ за ╕н╕ц╕ативи кавалера М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава В╕ктора Нов╕кова,ТОВ «Агентство с╕мейного в╕дпочинку» та дитячого розважального комплексу «Троп╕кал парк» разом ╕з народним артистом Укра╖ни В╕ктором Шпортьком. Це щор╕чна акц╕я, яка да╓ можлив╕сть виявити найталановит╕ших та найобдарован╕ших д╕тей, що мають ун╕кальн╕, особлив╕ розумов╕ або ф╕зичн╕ зд╕бност╕, надзвичайне вм╕ння, феноменальну ╕нту╖ц╕ю та пам'ять, схильн╕сть до науки, спорту чи музики ╕ можуть здивувати по справжньому.

Це перша ╕ ╓дина по сво╖й сут╕ прем╕я для талановитих д╕тей в Укра╖н╕. Умовами прем╕╖ передбачено 5 ном╕нац╕й: найрозумн╕ший, найспортивн╕ший, най творчий, найдивовижн╕ший, найгеро╖чн╕ший. Для участ╕ в прем╕╖ запрошуються д╕ти в╕ком в╕д 4-х до 13 рок╕в (включно) з╕ вс╕╓╖ Укра╖ни. Прем╕я проходить при п╕дтримц╕ Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни, М╕н╕стерства осв╕ти ╕ науки Укра╖ни, М╕н╕стерства Укра╖ни у справах с╕м’╖, молод╕ та спорту, М╕н╕стерства з питань надзвичайних ситуац╕й, а також Ки╖всько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖.

Цього року п╕д час урочисто╖ церемон╕╖ виступали укра╖нська попз╕рка В╕тал╕й Козловський та гурти "Н╕к╕та", "Ав╕атор" ╕ "Арктика". В╕дбувся показ колекц╕й дитячого одягу в╕д дом╕в моди Stella Shakhovskaya та "Ассоц╕ац╕╖ дитячо╖ моди", а також - яскравий виступ шоу-театру "Чунга-чанга".

Також глядач╕ та жур╕ побачили вражаюч╕ виступи переможц╕в прем╕╖ "Диво- дитина-2012" та д╕тей-ном╕нант╕в: шоу з вогнем в╕д маленького йога, справжн╕й дрифт на карт╕ 8-р╕чного малюка, неймов╕рн╕ вправи чемп╕онки з╕ спортивно╖ г╕мнастики, сп╕в переможиц╕ нац╕онального в╕дбору дитячого ╢вробачення - 2011, проникливий в╕рш Шевченко у виконання маленько╖ гумористки та ╕нш╕.

Активну участь в орган╕зац╕╖ ╕ проведенн╕ цього заходу приймали кавалери ╕ дами М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава- м╕н╕стр осв╕ти ╕ науки, молод╕ та спорту Укра╖ни Дмитро Табачник, народна артистка Укра╖ни Ольга Сумська, заслужена артистка Укра╖ни Ан╕ Лорак, сп╕вачка Натал╕я Валевська, дизайнер Д╕ана Дорожк╕на, радник м╕н╕стра Укра╖ни у справах с╕м’╖, молод╕ та спорту Влада Прока╓ва, Герой Укра╖ни, чотирьохразова Ол╕мп╕йська чемп╕онка з плавання Яна Клочкова та ╕нш╕.

В╕ктор Новиков - президент прем╕╖ розпов╕в, що ж ╓ головним секретом в отриманн╕ ц╕╓╖ чудово╖ нагороди: «Секрет отримання прем╕╖ «Дитина року» поляга╓ в тому, що д╕ти повинн╕ займатися тим, до чого мають вроджений талант. ╤ саме завдячуючи сво╖м терп╕нню, прац╕, в╕р╕ ╕ бажанню бути кращим, досягти висот ╕ перемог у вибраному напрямку. Такими д╕тьми повинна пишатися вся кра╖на».

27.04.2012


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в