Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Орден запросив д╕тей на концерт дружби

3 кв╕тня 2012 року у Ки╖вському нац╕ональному академ╕чному театр╕ оперети в╕дбувся концерт, присвячений 37 р╕чниц╕ дружби Ки╖вського Державного Хореограф╕чного училища та Terada Ballet Art school (м.К╕ото, Япон╕я). Концерт традиц╕йно ╓ благод╕йним ╕ готу╓ться силами педагог╕в та учн╕в цих двох навчальних мистецьких заклад╕в.

Директор балетно╖ школи Terada Ballet Art school -дама М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава Масако Терада ма╓ активну творчу ╕ житт╓ву позиц╕ю яка в значн╕й м╕р╕ сприяла буд╕вництву мост╕в дружби м╕ж двома народами ╕ розвитку укра╖но–японських культурних вза╓мин.

Сьогодн╕ примноженню здобутк╕в ╕ вдосконаленню дружн╕х мистецьких стосунк╕в активно допомага╓ ╖╖ син – заслужений артист Укра╖ни Набух╕ро Терада, який також ╓ кавалером Ордену. В╕д ╕мен╕ М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава Набух╕ро Терада подарував квитки на концерт д╕тям-сиротам, д╕тям з неповних ╕ малозабезпечених с╕мей. Також в╕н запросив на концерт курсант╕в Навчально-оздоровчого комплексу Ки╖вського в╕йськового л╕цею ╕м. ╤вана Богуна та Нац╕онально╖ Академ╕╖ внутр╕шн╕х справ Укра╖ни.

Постать Набух╕ро Х╕роясу Теради ╓ знаковою у розвитку багатор╕чних в╕дносин Укра╖ни ╕ Япон╕╖ у сфер╕ культури. В╕н бере активну участь у зм╕цненн╕ дружн╕х зв’язк╕в м╕ж Ки╓вом ╕ К╕ото. Переда╓ найкращ╕ здобутки укра╖нсько╖ балетно╖ школи молодому покол╕нню японських танцюрист╕в. Мистецьк╕ заходи, в яких бере участь Терада на сво╖й Батьк╕вщин╕, сприяють п╕двищенню авторитету Укра╖ни у св╕т╕.

Нагада╓мо, сп╕впраця ки╖всько╖ та японсько╖ балетних шк╕л розпочалась у 1975 роц╕. Тод╕ для встановлення дружн╕х в╕дносин м╕ж школами та з метою п╕знання справжнього мистецтва до Ки╓ва прибуло 45 учн╕в Terada Ballet Art school. З того часу японська школа балету пережила багато зм╕н. Та нав╕ть у важк╕ часи для школи, викладач╕ та артисти Ки╖вського Державного Хореограф╕чного училища п╕дтримували сво╖х к╕отських друз╕в. Роль цих двох балетних шк╕л високо ц╕ну╓ться Посольствами обох кра╖н. ╥х сп╕впраця в╕д╕гра╓ велику роль у реал╕зац╕╖ значно╖ к╕лькост╕ сп╕льних творчих проект╕в Укра╖ни та Япон╕╖.

Людмила Артюх

03.04.2012


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в