Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Ра╖су Богатирьову призначено в╕це-прем'╓р-м╕н╕стром з гуман╕тарних питань

14 лютого, Президент Укра╖ни В╕ктор Янукович призначив Ра╖су Богатирьову м╕н╕стром охорони здоров'я - в╕це-прем'╓р-м╕н╕стром з гуман╕тарних питань.

"Я переконався в тому, що Ра╖са Васил╕вна здатна виконувати велик╕ обсяги роботи на високому профес╕йному р╕вн╕ з великою в╕дпов╕дальн╕стю перед державою", - сказав В╕ктор Янукович.

М╕н╕стр охорони здоров’я – в╕це-прем’╓р-м╕н╕стр з гуман╕тарних питань Ра╖са Богатирьова на ц╕й посад╕ виконуватиме завдання, як╕ поставлять ╖й Президент та уряд. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це вона заявила журнал╕стам перед початком зас╕дання Каб╕нету м╕н╕стр╕в.

На запитання журнал╕ст╕в про перш╕ кроки на посад╕ м╕н╕стра охорони здоров’я, Р.Богатирьова в╕дпов╕ла: "Перш╕ кроки зараз з’ясу╓мо. Скажуть, як╕ завдання у мене стоять. Я думаю, що ми з вами будемо часто зустр╕чатися для того, щоб мати не просто д╕алог, але й сп╕льну роботу. Я розраховую на вашу п╕дтримку, на ваше сприяння".

Говорячи про т╕ завдання, як╕ перед нею поставив Президент Укра╖ни, Р.Богатирьова наголосила, що гуман╕тарний блок внутр╕шньо╖ пол╕тики зосереджу╓ться на гуман╕тарних якостях людини, яка очолю╓ цей напрямок.

"Тому для мене це знайома сфера, продовження того напрямку, яким я займалася до сьогодн╕шнього дня. Це питання осв╕ти", - наголосила Р.Богатирьова.

"Ц╕леспрямован╕сть ╕ зал╕зна витримка Ра╖си Богатирьово╖ дозволять ╖й усп╕шно продовжити реформування системи охорони здоров'я на посту м╕н╕стра. Вона без всякого сумн╕ву, - один з найсильн╕ших менеджер╕в у сфер╕ медицини. Величезний житт╓вий ╕ профес╕йний досв╕д дозволить ╖й усп╕шно продовжити реформування в╕тчизняно╖ системи охорони здоров'я. На нов╕й посад╕ ╖й доведеться вир╕шити безл╕ч завдань ╕з забезпечення як╕сною ╕ сво╓часною медичною допомогою кожного укра╖нця, який в н╕й ма╓ потребу", - так прокоментувала призначення Ра╖си Богатирьово╖ на посаду в╕це-прем'╓р-м╕н╕стра Укра╖ни - м╕н╕стра охорони здоров'я Укра╖ни член парламентсько╖ фракц╕╖ Парт╕╖ рег╕он╕в Олена Бондаренко.

"Особисто мен╕ як ж╕нц╕ в пол╕тиц╕ при╓мно, що в уряд╕ Миколи Азарова з'явиться представниця прекрасно╖ стат╕. Адже в тих колективах, де працюють ж╕нки, переважа╓ дипломатичн╕сть, шарм, влучн╕сть ╕ гармон╕я", - додала парламентар╕й.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
14.02.2012


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в