Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Кавалерами Ордену стали В╕тал╕й та Св╕тлана Б╕лоножко

Проведення 64-╖ ╕нвеститури - посвячення в Кавалери ╕ Кавалерствен╕ Дами ордену Святого Стан╕слава в╕дбулося 24-го грудня 2011 р. ╕ сп╕впало в час╕ з рел╕г╕йним святом - католицьким Р╕здвом, що явля╓ться символ╕чним знаком по витокам ╕стор╕╖ Ордену. Церемон╕я нагороди проводилася у Храм╕ Живоносного Джерела Казансько╖ ╤кони Божо╖ Матер╕ .

Орденами нагороджен╕ шановн╕ ╕ авторитетн╕ особистост╕: ╤гнатьков Вадим - директор МПП "Виробнича ф╕рма Науктехпроект", Б╕лоножко В╕тал╕й та Св╕тлана - народн╕ артисти Укра╖ни, фундатори ╕ орган╕затори фестивалю "Мотив для двох сердець", Бобро Дмитро - кандидат ф╕зико-математичних наук, перший заступник Голови Державного агентства Укра╖ни з управл╕ння зоною в╕дчуження, Нов╕ков В╕ктор - президент всеукра╖нсько╖ прем╕╖ "Диво дитина", Тиркус Петро - кер╕вник Струтинського державного спиртового заводу, Нейс╕нг Дев╕д Юдж╕н - експерт з енергозбереження, компан╕я "New energy industries" та ╕н.. П╕д час 64-╖ ╕нвеститури Великий Маг╕стр Павло В’ялов п╕двищив у ранз╕ чотирьох кавалер╕в ╕ дам ордену.

Традиц╕йний новор╕чний бенкет вже трет╕й р╕к посп╕ль в╕дбувся у гостинному ресторан╕ "Ки╖в".

Свято розпочалось з г╕мну Ордену Святого Стан╕слава та молитви ╕ благословення вечора в╕д священика Ордену, митрофорного прото╕╓рея отця Валер╕я. З в╕тальним словом до присутн╕х звернувся Великий Маг╕стр Ордену Павло В’ялов, п╕дм╕тивши, що цього року проведення щор╕чного передновор╕чний бенкету сп╕впало з католицьким Р╕здвом., "Сьогодн╕ наш орден святку╓ подв╕йне свято. До наших лав вступили нов╕ кавалери. Люди, яких орден обов’язково п╕дтрима╓, допоможе у вс╕х благих починаннях. Кр╕м того, саме зараз весь католицький св╕т святку╓ велике свято Р╕здва. ╤ для нас велика честь, що у цей величний день до нас при╖хав Великий Пр╕ор Великобритан╕╖ Ст╕вен Тернер", - зазначив Павло В’ялов. У свою чергу британський г╕сть подякував за запрошення ╕ надану йому можлив╕сть  представляти британське в╕дд╕лення ордену.

"Я вже не вперше в Укра╖н╕. ╤ сьогодн╕ мо╖ р╕дн╕, кохана та мама вдома святкують Р╕здво, але я не зм╕г соб╕ дозволити пропустити це почесне з╕брання ордену", - сказав Ст╕вен Тернер. В╕н також пов╕домив, що вс╕ ╕нш╕ члени ордену з Велико╖ Британ╕╖ мають нам╕р зав╕тати в Укра╖ну у травн╕.

На почесному з╕бранн╕ Великий Маг╕стр Ордену поздоровив ╕менинник╕в ╢вдокименка Миколу - генерального директора Асоц╕ац╕╖ готельних об’╓днань ╕ готел╕в м╕ст Укра╖ни,  а також Сухорукова Олекс╕я - генерального директора ВГО "Асоц╕ац╕я захисту сусп╕льства в╕д наркоман╕╖".  Також Павло В’ялов прив╕тав з п╕двищенням до рангу кавалерствено╖ дами Оф╕церського Хреста в╕дому сп╕вачку Катерину Бужинську.  Спец╕ально для гостей вечора вона виконала сво╖ найкращ╕ п╕сн╕, одну з яких присвятила сво╖й матер╕. Традиц╕йно ведучим вечора був  Народний Артист Укра╖ни Олександр Задн╕провський.  Протягом бенкету  для кавалер╕в ╕ дам Ордену та ╖х гостей сп╕вали В╕тал╕й та Св╕тлана Б╕лоножки, Олег Гаврилюк, Т╕ана Каска, Петро Чорний,  Олександр Чукаленко (Барон), Олена Яловик,  вокальне тр╕о "S KLASS" та ╕н.

Також до уваги гостей була представлена нова колекц╕я одягу дизайнера Валер╕╖ Марчево╖. Всього на вечор╕ були присутн╕ б╕льше 200 представник╕в ел╕ти Укра╖ни та св╕ту. Серед почесних гостей були всесв╕тньов╕домий хореограф Григор╕й Чапк╕с, народна художниця Укра╖ни, академ╕к Укра╖нсько╖ академ╕╖ мистецтв Големб╕╓вська Тетяна, в╕це-кер╕вник Ки╖вського дворянського з╕брання Олександр Попов, Заслужений л╕кар Укра╖ни Горд╕╓нко Володимир, ректор Ки╖вського нац╕онального ун╕верситету театру, к╕но ╕ телебачення ╕м. ╤. К. Карпенка-Карого Безг╕н Олекс╕й та ╕н.

З кожним роком лави Ордену поповнюються визначними постатями та активними д╕ячами сучасност╕. "Наша головна ц╕ль та мета - об’╓днання заради сп╕льно╖ пл╕дно╖ роботи по розбудов╕ та вдосконаленню сучасного св╕ту. Ус╕ члени МОСС усв╕домлюють силу та можливост╕ справжньо╖ братерсько╖ п╕дтримки м╕ж Кавалерами ордену для твор╕ння добрих справ та вир╕шення нагальних сусп╕льних проблем. Варто пам’ятати, що наша меценатська робота та благод╕йн╕ акц╕╖ - реальна можлив╕сть зм╕нити цей св╕т на краще вже сьогодн╕", - зазначив Великий Маг╕стр Ордену, п╕дводячи п╕дсумки 2011 року.

 Людмила Артюх

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
24.12.2011


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в