Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

"Книжкова хвиля" об'╓днала ус╕х небайдужих до дол╕ книги

22 кв╕тня 2011 року в╕дбулася сп╕льна акц╕я газети «Комсомольская правда» в Украине» та  Благод╕йного фонду Влади Прока╓во╖ «Обдарован╕ д╕ти – майбутн╓ Укра╖ни», приурочена до Всесв╕тнього дня книги й авторського права, - «Книжкова хвиля».

У прим╕щенн╕ Центрально╖ м╕сько╖ б╕бл╕отеки ╕м. Т.Г. Шевченка для д╕тей м╕ста Ки╓ва в╕дбулася презентац╕я ун╕кально╖ книжково╖ колекц╕╖ «Великие художники». Одразу п╕сля цього вихованц╕ школи мистецтв ╕мен╕ Л.Ревуцького №5 виступили перед в╕дв╕дувачами б╕бл╕отеки з концертом «Великодня писанка – як дитяча п╕сенька».

Кульм╕нац╕╓ю свята стала «Книжкова хвиля». До юних читач╕в, як╕ цього дня принесли сво╖ улюблен╕ книжки, при╓дналися Щор╕чний письменницький автопроб╕г на чол╕ з братами Капрановими та представники б╕бл╕отек м╕ста Ки╓ва. Вс╕ присутн╕ утворили п╕д ст╕нами книгозб╕рн╕ живий книжковий ланцюг, який став символом ╓днання, любов╕ до книги, до читання.

«Така масштабна акц╕я, що з╕брала ус╕х небайдужих читач╕в, заворожу╓! Саме в ц╕ моменти почина╓ш розум╕ти справжню ц╕нн╕сть книжного слова, яке здатне надихнути, заохотити та об’╓днати», - зазначили брати Капранови. 

П╕д час свята Благод╕йний фонд Влади Прока╓во╖ «Обдарован╕ д╕ти – майбутн╓ Укра╖ни» у рамках Всеукра╖нсько╖ промо-акц╕╖ «1 000 000 думок про книгу» пров╕в анкетування щодо кращо╖ думки про книгу. Понад 50 читач╕в цього дня заповнили анкету та долучилися до акц╕╖.

«Я дуже люблю читати. Я з книжкою – пост╕йно. Часом нав╕ть до л╕жка ╖╖ беру. Тому свято Книги для мене найулюблен╕ше та найоч╕куван╕ше!», - розпов╕ла 9-р╕чна читачка Мар╕я Оленова.

 Нагада╓мо, Всеукра╖нська промо-акц╕я «1 000 000 думок про книгу» триватиме до 25-го серпня 2011 року. Думки про книгу збираються у рамках 8-ми рубрик: «Сучасна укра╖нська книга, яка вона?», «Книга, яка в╕дкрила Вам св╕т», «Який вплив чинить книга на формування особистост╕?», «Улюблена книга дитинства», «Яка книга сформувала Ваше житт╓ве кредо?», «Яка книга стала Вашим другом та порадником?», «Книга чи ╤нтернет?», «Роль книги у Вашому самовдосконаленн╕». Наприк╕нц╕ вересня 2011 року будуть п╕дбит╕ п╕дсумки конкурсу та визначен╕ переможц╕. Найкращ╕ з╕бран╕ думки Благод╕йний фонд узагальнить та видасть Альманах "Думки про книгу". Промо-акц╕я буде внесена до Книги рекорд╕в Укра╖ни до категор╕╖ "Культура, благод╕йн╕сть, добр╕ вчинки".

За матер╕алами сайту http://prokaevafoundation.org/

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
23.04.2011


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в