Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Соц╕альний проект Влади Прока╓во╖ "Я - берегиня" завершився казковим балом

В суботу, 18 грудня у Колонн╕й Зал╕ Ки╖всько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ в╕дбувся Святковий Бал Берегинь – завершальний етап соц╕ального проекту «Я - берегиня», заснованого благод╕йним фондом «Обдарован╕ д╕ти – майбутн╓ Укра╖ни», кер╕вником якого ╓ кавалерственна дама МОСС Влада Прока╓ва (Литовченко).

Протягом трьох м╕сяц╕в 300 д╕вчат з вразливих верств населення – шк╕л-╕нтернат╕в, дитячих будинк╕в, а також загальноосв╕тн╕х шк╕л та заклад╕в профтехосв╕ти – були учасницями соц╕ального проекту «Я - берегиня», заснованого благод╕йним фондом Влади Прока╓во╖ «Обдарован╕ д╕ти – майбутн╓ Укра╖ни». Цю ун╕кальну програму було створено спец╕ально для д╕вчат-п╕дл╕тк╕в, яким необх╕дна допомога в адаптац╕╖ до сучасного дорослого св╕ту. Увесь цей час учасниц╕ проекту – майбутн╕ «берегин╕» - займались ╕з пров╕дними спец╕ал╕стами у галузях ж╕ночого здоров’я, психолог╕╖, косметолог╕╖, ╕м╕джу та стилю. Вони зустр╕чались з Головою благод╕йного фонду Владою Прока╓вою, молодим дизайнером Катериною Пшеченко, скульптором ╢вгеном Дерев'янко, телеведучими Ганною Гомонай та Дашею Малаховою, б╕знес-тренером Людмилою Богуш, письменницями Лесею Ворон╕ною та М╕лою ╤ванцовою, королевами краси ╤нною Цимбалюк та Ганною Пославською, президентом М╕жнародного благод╕йного фонду «Мистецька скарбниця» та орган╕затором щор╕чного благод╕йного балу в Нац╕ональн╕й опер╕ Укра╖ни Тетяною Логуш, а також з╕рками укра╖нського шоу-б╕знесу – групою «Пара нормальних», В╕тал╕╓м Козловським, Олександром Рибаком, Дмитром Коляденком, Олександром Лещенком, Кирилом Радост╓вим та ╕ншими, як╕ п╕дтримали проект та погодились провести для д╕вчат сво╖ ексклюзивн╕ майстер-класи.

Д╕вчата усп╕шно засво╖ли основи г╕г╕╓ни, стил╕стики, косметолог╕╖, отримали квал╕ф╕кован╕ поради ╕ практичн╕ рекомендац╕╖ щодо вибору профес╕╖ , стосунк╕в з с╕м'╓ю та однол╕тками. Проект отримав висок╕ схвальн╕ оц╕нки в╕д учасниць. 85% берегинь пов╕домляють, що ╖х житт╓в╕ пр╕оритети зазнали сутт╓вих зм╕н, а сам╕ вони стали впевнен╕ш╕ в соб╕, стриман╕ш╕, уважн╕ш╕ до себе й оточення, з б╕льш серйозними поглядами на власне майбутн╓. Важливу роль в оптим╕зац╕╖ виховання й соц╕ально╖ адаптац╕╖ д╕вчат-п╕дл╕тк╕в в╕д╕грали сучасн╕ педагог╕чн╕ та психолог╕чн╕ технолог╕╖, а саме застосовування  дидактичних ╕гор та трен╕нг╕в. Тепер д╕вчата - справжн╕ берегин╕, як╕ в╕рять у себе, сво╓ майбутн╓ та зд╕йснення запов╕тних мр╕й.

Бал Берегинь покликаний привернути увагу сусп╕льства до проекту «Я - Берегиня», що спрямований на подолання проблеми соц╕ально╖ адаптац╕╖ д╕вчат з вразливих верств населення у самост╕йному дорослому житт╕, п╕двищення ╖х самооц╕нки та в╕ри в себе.

З трьохсот д╕вчат 30 найсумл╕нн╕ших та найстаранн╕ших стали в╕дм╕нницями проекту “Я - Берегиня”, за що були нагороджен╕ дипломом з в╕дзнакою та подарунками в╕д генерального спонсору проекту “Я - Берегиня” компан╕╖ Oriflame - наборами косметики та ексклюзивними коштовними кулонами у вигляд╕ соняшника - емблеми проекту, вкритого золотою емаллю.

Кр╕м того, вс╕ випускниц╕ проекту “Я - Берегиня” отримали кв╕ти в╕д корпорац╕╖ “Камел╕я”, цукерки в╕д компан╕╖ “Крафт Фудз Укра╖на” та книжки сучасних укра╖нських письменник╕в в╕д Тетяни Логуш, диски з фотограф╕ями учасниць проекту в╕д благод╕йного фонду “Обдарован╕ д╕ти - майбутн╓ Укра╖ни”, дисконтн╕ картки та каталоги одягу в╕д будинку моди “Юнона” та книги про здоровий спос╕б життя в╕д доценту кафедри ф╕звиховання Нац╕онального ун╕верситету культури та мистецтв та майстра спорту з художньо╖ г╕мнастики Натал╕╖ Ковальчук. 

З╕ сцени розк╕шно╖ Колонно╖ Зали КМДА, прикрашено╖ до новор╕чних свят пухнастою ялинкою, берегинь прив╕тала голова благод╕йного фонду «Обдарован╕ д╕ти – майбутн╓ Укра╖ни» Влада Прока╓ва, яка стала ╕н╕ц╕атором та головним орган╕затором цього проекту. Влада Прока╓ва подякувала вс╕м тим, хто п╕дтримав ╖╖ проект та под╕лився з д╕вчатами сво╖ми знаннями, порадами, досв╕дом та натхненням до життя, а також побажала сво╖м вихованкам вм╕ло застосовувати набут╕ навички у справжньому дорослому житт╕, яке от-от розпочнеться.

Королеву Балу Берегинь, якою стала Мар╕я Бондаренко, учениця г╕мназ╕╖ №59 м╕ста Ки╓ва урочисто оголосила президент м╕жнародного благод╕йного фонду “Мистецька скарбниця”, орган╕затор л╕тературно╖ прем╕╖ “Коронац╕я слова” та законодавиця традиц╕й св╕тських бал╕в в Укра╖н╕ Тетяна Логуш. Королева Берегинь отримала подарунковий сертиф╕кат на придбання корол╕вського вбрання у мереж╕ магазин╕в будинку моди “Юнона”, який ╖й вручила особисто власниця БМ “Юнона” ╤неса Семченкова, а також - пут╕вку до Зах╕дно╖ Укра╖ни в╕д компан╕╖ “Фе╓р╕я мандр╕в”, яку вручив директор з розвитку компан╕╖ Андр╕й Зубатенко.

Нагада╓мо, що проект «Я - Берегиня» зд╕йсню╓ться за п╕дтримки М╕н╕стерства Укра╖ни у справах с╕м'╖, молод╕ та спорту; Ки╖всько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖; Управл╕ння осв╕ти ╕ науки м╕ста Ки╓ва, Державно╖ соц╕ально╖ служби для с╕м'╖, д╕тей та молод╕, Ки╖вського палацу д╕тей та юнацтва. Генеральний партнер проекту - компан╕я Oriflame.

Джерело: Оф╕ц╕йний сайт БФ В. Прока╓во╖ «Обдарован╕ д╕ти – майбутн╓ Укра╖ни»

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
04.01.2011


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в