Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Кавалер Ордену Володимир Гришко пров╕в благод╕йний концерт для онкохворих д╕тей В╕нниччини

У В╕нницькому обласному академ╕чному театр╕ ╕м. Садовського 11 грудня в╕дбулося свято милосердя, добра ╕ турботи. П╕д гаслом «Любов – це ╓дине, що можна дати ╕ншому, н╕чого не в╕дбираючи в себе» пройшов другий благод╕йний веч╕р «З любов’ю до Вас», в якому брав участь Народний артист Укра╖ни, кавалер МОСС, всесв╕тньо в╕домий тенор Володимир Гришко. 

Вс╕ кошти, з╕бран╕ п╕д час заходу п╕дуть на допомогу маленьким онкохворим пац╕╓нтам дитячо╖ обласно╖ л╕карн╕. Це буде ц╕льова допомога на куп╕влю дороговарт╕сних х╕м╕опрепарат╕в. Адже, на жаль, бува╓, що д╕ти гинуть в╕д п╕дступно╖ важко╖ хвороби, бо ╖х батьки не мають змоги купити ╖м дорог╕ л╕ки. 

П╕д час благод╕йного вечора було з╕брано 96 тисяч 832 грн. В зал╕ в╕дбувся аукц╕он, де, наприклад, лот, що включав 2 диски маестро Володимира Гришка, п╕шов за 1000 грн. М’яку ╕грашку, що власними руками зробила Галина Крюк, талановита д╕вчина, яка перемогла онколог╕чну хворобу, придбали за 2 тисяч╕ грн. 

Ус╕ присутн╕ на благод╕йному вечор╕ мали змогу насолодитися чаруючим голосом Володимира Гришка, який, до реч╕, сп╕вав абсолютно безкоштовно. Маестро сказав, що завжди охоче бере участь в под╕бних заходах, а В╕нниччину в╕н просто покохав нав╕ки. Пан Гришко пооб╕цяв в╕дв╕дати обласний центр в наступному роц╕ ╕ запевнив, що для нього нема╓ н╕чого важлив╕шого, н╕ж можлив╕сть будь-чим допомогти хворим д╕тям. 

П╕сля под╕бних заход╕в розум╕╓ш, що не т╕льки красота вряту╓ св╕т, а ще й добро.

Максим Царенко

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
12.12.2010


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в