Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

МОСС подарував юним Киянам 300 квитк╕в на концерт Дружби

3 кв╕тня в Нац╕ональному академ╕чному театр╕ Оперети в╕дбувся концерт, присвячений 35-р╕ччю дружби Ки╖вського Державного Хореограф╕чного училища та Тerada Ballet Art school (м. К╕ото). М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава подарував понад 300 квитк╕в на концерт Дружби д╕тям Ки╓ва: сиротам, д╕тям з неповних  с╕мей та малозабезпеченим.

Сп╕впраця ки╖всько╖ та японсько╖ балетних шк╕л розпочалася у 1975 роц╕. Тод╕ для встановлення дружн╕х стосунк╕в м╕ж школами та з метою п╕знання справжнього мистецтва до Ки╓ва прибуло 45 учн╕в Тerada Ballet Art school. З того часу японська школа балету пережила багато як г╕рких, так ╕ солодких момент╕в. Але протягом минулих рок╕в ╖╖ п╕дтримували ки╖вськ╕ артисти балету та викладач╕ Ки╖вського державного хореограф╕чного училища. На знак вдячност╕ за цю дружбу та п╕дтримку Набух╕ро Терада написав книгу, присвячену рокам, як╕ в╕н пров╕в у Ки╓в╕, навчаючись у Хореограф╕чному училищ╕.

Програма концерту була представлена сп╕льними номери д╕тей обох шк╕л. В╕дкрив концерт танець «Сакура» балерин школи Тerada. Ц╕кавим було по╓днання  учн╕в р╕зних в╕кових груп, коли маленьк╕ балерини з м╕ста К╕ото танцювали разом з╕ старшими учнями Ки╖вського Державного Хореограф╕чного училища.

Концерт Дружби п╕дготували сп╕льними зусиллями педагоги Ки╖вського державного хореограф╕чного училища та Тerada Ballet Art school (м. К╕ото). До реч╕, серед викладач╕в обох шк╕л багато Кавалер╕в ╕ дам М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава – ╖х нагороджено за вклад в розвиток мистецтва, популяризац╕ю сво╖х кра╖н на м╕жнародному р╕вн╕ а також за розвиток народно╖ дипломат╕╖.

Необх╕дно в╕дзначити, що сп╕впраця К╕отсько╖ школи балетного мистецтва Теради з Ки╖вським державним хореограф╕чним училищем в╕д╕гра╓ важливу роль у реал╕зац╕╖ значно╖ к╕лькост╕ сп╕льних творчих проект╕в Укра╖ни та Япон╕╖. Роль цих двох балетних шк╕л високо ц╕ну╓ться Посольствами обох кра╖н. Дружн╕ в╕дносини шк╕л ╜рунтуються на пор╕дненн╕ м╕ст Ки╓ва ╕ К╕ото (оф╕ц╕йними заявами про пор╕днення мери обм╕нялися 7 вересня 1971 року).

Валентина П╕дкам╕нна

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
03.04.2010


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в