Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Створено М╕жнародний фонд ╕мен╕ Георг╕я К╕рпи

Жанна ╤гор╕вна К╕рпа, вдова кавалера Ордену Георг╕я К╕рпи створила М╕жнародний фонд ╕мен╕ Георг╕я К╕рпи. «Спод╕ваюся, що зможу продовжити справу чолов╕ка в сфер╕ доброд╕йност╕. Георг╕й дуже багато зробив у цьому напрям╕. Допомагав дитячим будинкам, орган╕зовував безкоштовний в╕дпочинок в здравницях Укра╖ни для людей похилого в╕ку ╕ школяр╕в, будував будинки для пенс╕онер╕в зал╕зниц╕, забезпечив новим медичним устаткуванням пол╕кл╕н╕ки нашо╖ галуз╕. Вт╕м, я можу говорити про його справи годинами. Хочеться, щоб люди знали правду про мого чолов╕ка», - розпов╕ла Жанна в ╕нтерв'ю газет╕ «Сегодня».

П╕сля смерт╕ чолов╕ка Жанна ╤гор╕вна пере╖хала жити до старшого сина до Словаччини. Проте тепер вона плану╓ част╕ше бувати на батьк╕вщин╕ у справах фонду. Заснування фонду в╕дбулося ще в к╕нц╕ 2009 року. Одним з перших партнер╕в фонду стала Укра╖нська Православна  Церква. Кращого партнера в справ╕ доброд╕йност╕, ныж Церква, бути не може, вважа╓ Жанна К╕рпа.

Сум╕сну Угоду про сп╕впрацю п╕дписали Предстоятель Укра╖нсько╖ Православно╖ Церкви Блаженн╕йший Митрополит Ки╖вський ╕ вс╕╓╖ Укра╖ни Володимир ╕ засновник М╕жнародно╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Фонд ╕мен╕ Георг╕я К╕рпи» Жанна К╕рпа. На думку Жанни ╤гор╕вни, майбутня сп╕впраця можлива по дек╕лькох напрямах: просв╕тницька д╕яльн╕сть, допомога в розвитку ╕ реконструкц╕╖ храм╕в, проведення наукових конференц╕й ╕ сем╕нар╕в, сприяння талановит╕й молод╕, пов╕домля╓ сайт Укра╖нсько╖ Православно╖ Церкви (http://www.pravoslavye.org.ua/)

За доброд╕йну д╕яльн╕сть Блаженн╕йший Митрополит Володимир нагородив Жанну К╕рпу юв╕лейним орденом Укра╖нсько╖ Православно╖ Церкви «450-л╕ття принесення на Волинь Поча╓всько╖ ╕кони Бож╕й Матер╕».

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
29.01.2010


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в