Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Укра╖нськ╕ л╕це╖сти вивчатимуть англ╕йську через листування з однол╕тками з Великобритан╕╖

18 грудня делегац╕я Великого Пр╕орату Ордену з Великобритан╕╖ в╕дв╕дала Навчально-оздоровчий комплекс Ки╖вського в╕йськового л╕цею ╕м. ╤вана Богуна (м.Боярка).

Минулого року Великий Пр╕орат Ордену з Великобритан╕╖ взяв шефство над л╕це╓м. Англ╕йц╕ подарували л╕це╖стам два комп’ютери та проспонсорували п╕дведення ╤нтернету. ╥х головна мета - створення комп’ютерного класу в л╕це╖ Богуна та започаткування м╕ж д╕тьми з Укра╖ни та Англ╕╖ сп╕лкування через ╤нтернет.

До складу делегац╕╖ ув╕йшли Великий Пр╕ор Великобритан╕╖ Ст╕вен Тернер, директор М╕жнародно╖ компан╕╖ управл╕ння ризиками, актив╕стка Фонду Ентон╕ Нолана Велер╕ Лоутон, директор М╕жнародно╖ Компан╕╖ управл╕ння ризиками, Почесний громадянин м╕ста Лондона, член ╤нституту управл╕ння ризиком ╕ безпекою та Асоц╕ац╕╖ Пожежно╖ охорони Дерек Б╕лл╕нгхерст, почесний громадянин м╕ста Лондона, братчик Високоповажно╖ г╕льд╕╖ зброяр╕в Стенл╕ Кук, та ╕нш╕. Дехто з них - фах╕вц╕, як╕ знаються на експорт╕ ╕ мають можлив╕сть допомогти перевезти з Англ╕╖ все необх╕дне обладнання для комп’ютерного класу.

В╕зит в╕дбувся напередодн╕ Дня Святого Миколая. До свята делегац╕я привезла л╕це╖стам цукерки. Та головною метою в╕зиту були подарунки в╕д д╕тей–сир╕т, яких навча╓ англ╕йка Джейн Лесл╕ Болл – педагог-фах╕вець по робот╕ з д╕тьми, як╕ мають особлив╕ навчальн╕ потреби. Ц╕ д╕ти на власн╕ кошти купили диски з англ╕йськими ф╕льмами - для сво╖х нових друз╕в з Укра╖ни, з якими вони спод╕ваються листуватися через ╤нтернет.

Делегац╕я була при╓мно здивована, побачивши що у новому комп’ютерному клас╕ вже набагато б╕льше комп’ютер╕в ан╕ж два. Ус╕ вони п╕дключен╕ до мереж╕ ╤нтернет.

Англ╕йц╕ взяли електронн╕ адреси л╕це╖ст╕в, щоб передати ╖х д╕тям з Англ╕╖ для започаткування ╕нтерконтинентального сп╕лкування.

Валентина П╕дкам╕нна

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
18.12.2009


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в