Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Пам'ят╕ кавалера Ордену ╤горя Кальн╕ченка

 В н╕ч на 27 листопада в Ки╓в╕ в╕д ╕нфаркту раптово помер кавалер Ордену ╤гор Кальн╕ченко. 7 листопада йому виповнилося 48 рок╕в.

╤гор Кальн╕ченко народився 7 листопада 1961 р. у м. Тульчин В╕нницько╖ област╕. Мав вищу осв╕ту: зак╕нчив В╕нницький пол╕техн╕чний ╕нститут. В╕дслужив в арм╕╖. За короткий час пройшов трудовий шлях в╕д майстра на буд╕вництв╕ до голови правл╕ння АТЗТ "Тростянецьрайагробуд".

З часом ╤гор Кальн╕ченко вир╕шив спробувати сво╖ сили на державн╕й служб╕, ╕ знову зробив блискучу кар’╓ру. Наприк╕нц╕ 1997 року в╕н став головою Тростянецько╖ райдержадм╕н╕страц╕╖ В╕нницько╖ област╕. А вже через р╕к - головою Державно╖ податково╖ адм╕н╕страц╕╖ у В╕нницьк╕й област╕. Пот╕м - начальником Головного управл╕ння стягнення податково╖ заборгованост╕. Незабаром пос╕в м╕сце заступника голови Державно╖ податково╖ адм╕н╕страц╕╖ Укра╖ни. Був нагороджений орденом "За заслуги" III ст. (08.1999 р.). Отримавши звання Державного радника податково╖ служби 1-го рангу, ╤гор Кальн╕ченко вир╕шив спробувати себе в пол╕тиц╕.

В╕н ув╕йшов до лав Парт╕╖ рег╕он╕в, ╕ в 2002 роц╕ Виборчий блок пол╕тичних парт╕й "За ╓дину Укра╖ну!" висунув його в народн╕ депутати по виборчому округу № 16 В╕нницько╖ област╕. ╤гор Кальн╕ченко виграв не лише ц╕ вибори, а й наступн╕: у 2006 роц╕ в╕н знову став народним депутатом в╕д Парт╕╖ рег╕он╕в.

На жаль, п╕д час вибор╕в 2007 року в╕н не пройшов до парламенту. Через кризу, що розпочалася в Укра╖н╕, в╕н також був змушений закрити Громадський фонд ”Дар нащадкам”, який очолював. Активний, працьовитий, звиклий до бурхливого життя ╤гор Кальн╕ченко важко переживав часи вимушено╖ безд╕яльност╕. Можливо, саме це й стало причиною тако╖ ранньо╖, а тому особливо траг╕чно╖ смерт╕.

28 листопада в ритуальному зал╕ ”Феофан╕╖” з неб╕жчиком прощалися народний депутат Микола Азаров, голова ДП╤ Серг╕й Буряк. Кер╕вник парт╕╖ В╕ктор Янукович передав в╕нок ╕ висловив сп╕вчуття телефоном. Поховали ╤горя Кальн╕ченка 29 листопада на старому кладовищ╕ в Тульчин╕ В╕нницько╖ област╕, б╕ля могили батька. Службу правили в кафедральному собор╕. Поминальний об╕д в╕дбувся в палац╕ Потоцьких.

╤гор Кальн╕ченко залишив по соб╕ дружину Наталю, доньок ╤рину та Н╕ну, як╕ працюють перекладачем та юристом, а також сина Василя, який вчиться в дев'ятому клас╕.

М╕жнародний Орден Святого Стан╕слава висловлю╓ щир╕ сп╕вчуття р╕дним ╕ близьким ╤горя Кальн╕ченка.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
30.11.2009


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в