Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Шеваль╓ Леон╕д Вовк подарував селищу першу за 400 рок╕в Церкву

31 серпня п╕д Ки╓вом в селищ╕ Дерн╕вка Бариш╕вського району було освячено Церкву, збудовану на кошти шеваль╓ Леон╕да Вовка ╕ при безпосередн╕й п╕дтримц╕ М╕жнародного Ордену святого Стан╕слава. Ця под╕я з╕брала на територ╕╖ храму ╕ стареньких бабусь, ╕ юних парубк╕в та д╕вчат. В сел╕, ╕стор╕я якого нал╕чу╓ майже 400 рок╕в, н╕коли не було власного храму.

На свято освячення храму зав╕тали Великий Маг╕стр М╕жнародного Ордену святого Стан╕слава Павло В’яловВ╕це-Пр╕ор Укра╖нського Великого Пр╕орату Олена Корнух, як╕ привезли в подарунок ╕кони Божо╖ Матер╕.

Збудувати церкву в р╕дному сел╕ – давня мр╕я Леон╕да Вовка. В його родин╕ ус╕ були православними в╕руючими. Церкву вибудували за р╕к - освячення м╕сця п╕д буд╕вництво храму в╕дбулося вл╕тку 2007. Однак новозбудований дерев’яний храм вигляда╓ так, наче його м╕сце завжди було тут – серед корабельних сосен, що оточують село з ус╕х бок╕в.

Чин освячення храму в ╕м’я хрестителя р╕вноапостольного князя Володимира звершив Предстоятель Укра╖нсько╖ Православно╖ Церкви Блаженн╕ший Митрополит Володимир. «Сьогодн╕шня под╕я знову наверта╓ нас до храму, а через храм веде до зустр╕ч╕ з Богом. Господь благоволив дати людям церкву не як прим╕щення, а як пост╕йне сп╕лкування через храм. Божа воля в тому, що ми ма╓мо затишн╕, намолен╕ святин╕, як╕ св╕дчать про перебування з нами Спасителя св╕ту», — зазначив в╕н.

П╕сля освячення храму Блаженн╕ший Владика нагородив Леон╕да Вовка орденом преподобного Нестора Л╕тописця ╤ ступеня. За надання допомоги в буд╕вництв╕ храму Митрополит нагородив орденом р╕вноапостольного князя Володимира Анатол╕я Гутника, який також ╓ кавалером МОСС.

Митрополит Володимир подарував громад╕ ╕кону р╕вноапостольного князя Володимира, а в╕руючих благословив ╕конками ╕з зображенням цього угодника Божого. Арх╕пастир наголосив на великому значенн╕ того, що храм освячено саме в ╕м’я р╕вноапостольного князя Володимира: «Хвала Богу, що цей храм збудовано на честь нашого просв╕тителя ╕ хрестителя. Таких храм╕в небагато, але кожен ╕з них наближа╓ нас до виток╕в нашо╖ рел╕г╕╖ та укра╖нсько╖ культури взагал╕».

На фото: Леон╕д ╕ Тетяна Вовк з Грамотою в╕д  Предстоятеля УПЦ МП Блаженн╕шого Митрополита Володимира

Фоторепортаж з в╕дкриття Церкви в с.Дерн╕вка

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
31.08.2008


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в