Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

"Золота Л╕л╕я" - за розвиток дитячого спорту в Укра╖н╕

Упродовж семи рок╕в М╕жнародний фонд «Здоров'я покол╕нь», президентом якого ╓ абсолютна ол╕мп╕йська чемп╕онка з╕ спортивно╖ г╕мнастики Л╕л╕я Подкопа╓ва, орган╕зову╓ фестиваль «Золота Л╕л╕я».

Цьогор╕ч шоу “Золота Л╕л╕я” проводилося 27 жовтня в ки╖вському Палац╕ Спорту на семитисячн╕й арен╕.


Як ╕ щороку, у Палац╕ Спорту з╕бралися разом з╕рки спорту, естради та телебачення, щоб показати глядачам фе╓ричне свято спорту. Серед почесних гостей турн╕ру були дев'ятиразова ол╕мп╕йська чемп╕онка Лариса Латин╕на,  чотириразовий ол╕мп╕йський чемп╕он з╕ спортивно╖ г╕мнастики Олекс╕й Н╓мов та ол╕мп╕йська чемп╕онка з художньо╖ г╕мнастики Юл╕я Борсукова.

Мета фестивалю — в╕дкриття та демонстрац╕я можливостей людського орган╕зму. ╤ саме тому вс╕ з╕бран╕ кошти будуть спрямован╕ на розвиток дитячого спорту в Укра╖н╕. Фестиваль розпочався композиц╕╓ю на музику Яна Т╕рсена у виконанн╕ балету «Фр╕-Арт» та Л╕л╕╖ Подкопа╓во╖, яка п╕дготувала сп╕льний номер з╕ сво╖ми заруб╕жними колегами.

У цьогор╕чному фестивал╕ взяли участь колективи з десяти кра╖н св╕ту.  Серед них чемп╕они св╕ту з брейк-дансу «Dridters» ти ун╕кальн╕ танцюристи «Rasta Mombasa», майстри танцювально- бойового мистецтва капоeйри «Color de Brazil». Виступив ╕ чемп╕он св╕ту з бодиб╕лдингу Даррем Чарльз з Барбадосу. Зливу аплодисмент╕в викликав 12-р╕чний рос╕янин - найгнучк╕ша дитина планети Олекс╕й Голобородько, який з перших секунд зачарову╓ сво╓ю неймов╕рною гнучк╕стю,   майстерн╕стю ╕ талантом.

Засновниця ╕ орган╕затор фестивалю - Л╕л╕я Подкопа╓ва з партнером по  проекту «Танц╕ ╕з з╕рками-3» Кирилом Х╕тровим виконали романтичне танго. Учасники майже з ус╕х континент╕в демонстрували вм╕ння в акробатиц╕, екв╕л╕бристиц╕, балет╕, засв╕дчуючи св╕й талант ╕ вм╕ння, натхнення ╕ завзяття, красу ╕ грац╕ю.

Орган╕затори перетворили завершення фестивалю в справжню фе╓р╕ю. Спец╕ально для цього було запрошено американський дует «Visе Versa», що продемонстрував св╕й легендарний номер, яким розпочиналися Ол╕мп╕йськ╕ ╕гри в Атлант╕. Фестиваль «Золота Л╕л╕я» став  незабутн╕м святом для д╕тей та дорослих.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
27.10.2007


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в