Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Л╕це╖сти в╕дзначили Павла В'ялова орденом Червоно╖ з╕рки

26 травня в Навчально-оздоровчому комплекс╕ Ки╖вського в╕йськового л╕цею ╕м.  ╤вана Богуна (м.Боярка) в╕дбулося свято «Останнього дзвоника». В якост╕ почесних гостей л╕це╖сти запросили на це свято Великого Маг╕стра М╕жнародного ордену святого Стан╕слава П.╤. В’ялова, а також  Р.О.Гурту, кап╕тана другого рангу, заступника начальника з гуман╕тарних питань Севастопольського В╕йськово-Морского ╤нституту ╕мен╕ П.С.Нах╕мова.

Асоц╕ац╕я кавалер╕в ордену святого Стан╕слава ╕ М╕жнародний Благод╕йний Фонд Розвитку Людини вже багато рок╕в сп╕впрацюють з л╕це╓м ╕м. Богуна. Орден щороку перерахову╓ на ╖хн╕й рахунок кошти на стипенд╕╖ для обдарованих д╕тей, чи╖ батьки були л╕кв╕даторами насл╕дк╕в авар╕╖ на ЧА╢С, брали участь в бойових д╕ях або загинули чи стали ╕нвал╕дами при виконанн╕ службових обов’язк╕в.

Цього року, п╕д час весняних кан╕кул, л╕це╖сти завдяки допомоз╕ Ордену з’╖здили на екскурс╕ю до м. Севастополь ╕ в╕дв╕дали святкування 70-р╕ччя ╕нституту ╕мен╕ П.С.Нах╕мова. На згадку про цю подорож л╕це╖сти вручили Великому Маг╕стру Павлу В’ялову пам’ятну в╕дзнаку - орден Червоно╖ з╕рки Севастоп╕льського В╕йськово-Морского ╕нституту ╕мен╕ П.С.Нах╕мова. Також л╕це╖сти подарували Маг╕стру картину, на як╕й зображено Церкву, що зведено на територ╕╖ л╕цею. У свою чергу Павло В’ялов вручив л╕це╖стам благод╕йн╕ стипенд╕╖ ╕ побажав подальших усп╕х╕в у навчанн╕.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
26.05.2007


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в