Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

"Добрий пастир"

На початку червня в Ки╖вськ╕й духовн╕й академ╕╖ та сем╕нар╕╖ УПЦ КП в╕дбулася презентац╕я книги Серг╕я Думенка та Святослава Чокалюка «Добрий пастир». Ця книга присвячена життю та пастирськ╕й д╕яльност╕ митрополита Р╕вненського ╕ Острозького Дани╖ла (Чокалюка), в як╕й, через призму його служ╕ння, розкрива╓ться призначення та роль Православно╖ Церкви в сучасному св╕т╕. 

Книга склада╓ться з╕  спогад╕в, фотограф╕й, пропов╕дей ╕ послань Владики Дани╖ла, а також в╕рш╕в, присвячених митрополиту. Видано книгу Укра╖нською Православною Церквою Ки╖вського Патр╕архату при п╕дтримц╕ М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава.

Передмову до книги написав Патр╕арх Ки╖вський ╕ Вс╕╓╖ Руси-Укра╖ни Ф╕ларет. «╤м'я його вже вписане в книгу про тих, хто боровся ╕ утверджував Пом╕сну Укра╖нську Православну Церкву Ки╖вського Патр╕архату, адже приснопам'ятний владика завжди був на передов╕й», - пише патр╕арх Ф╕ларет. - «Багато рок╕в владика Дани╖л очолював Ки╖вськ╕ духовн╕ школи — академ╕ю ╕ сем╕нар╕ю. Можна сказати, що в╕н стояв б╕ля виток╕в ╖хнього в╕дродження. Йому випало в╕дроджувати духовну сем╕нар╕ю в Ки╓во-Печерськ╕й лавр╕, а потому ще раз в╕дновлювати академ╕ю ╕ сем╕нар╕ю в Укра╖нськ╕й Православн╕й Церкв╕ Ки╖вського Патр╕архату. Йому довелося працювати у тяжчий пер╕од — становлення наших духовних шк╕л, ╕ в╕н, як добрий пастир, протягом 90-х рок╕в минулого XX стол╕ття виховав достойних священнослужител╕в нашо╖ Свято╖ Церкви», - говорить патр╕арх.

В книз╕ також вм╕щено спогади кавалер╕в М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава про Владику Дани╖ла. Адже в 2000 роц╕ в╕н став священиком Ордену. Його згода стала великою честю для Ордену не т╕льки тому, що в╕н погодився прийняти в╕дзнаки, але й тому, що у подальшому - до само╖ смерт╕, яка об╕рвала життя митрополита у 2005 роц╕, - в╕н проводив ус╕ урочист╕ церемон╕╖ Ордену в Укра╖н╕.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
06.05.2007


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в