Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

╤ свято, ╕ св╕тла пам'ять

Свято в Под╕льськ╕й школ╕ було великим ╕ св╕тлим, та разом з тим ╕з г╕ркотою смутку. Великдень знову прийшов до д╕твори, але вже без Бориса Михайловича Зайця - знатного земляка, доброго друга ╕ щирого порадника, покровителя ╕ мудрого батька шк╕льно╖ с╕м'╖. Як жаль, що життя таке швидкоплинне, а смерть невблаганна... Та до д╕тей, не порушуючи вже традиц╕╖, яка склалася у ╖хн╕й с╕м'╖, прибула на свято з подарунками дружина Бориса Михайловича ╢вген╕я Михайл╕вна Курбатова.

Як ╕ за час╕в Бориса Михайловича, учн╕ та вчител╕, гост╕ з╕бралися у спортивн╕й зал╕ школи. В╕дкрив свято директор школи О. Т. Стародубцев. В╕н звернувся до д╕тей ╕з в╕таннями, щирими словами пам'ят╕ про св╕тлу, велико╖ душ╕ людину Бориса Михайловича Зайця, котра залишила такий великий сл╕д на земл╕ ╕ буде завжди жити в пам'ят╕ людей, зокрема подолян.

Настоятель Хресто-Воздвиженського храму УПЦ прото╕╓рей ╤оан Багмет, який теж у вс╕ велик╕ свята бува╓ серед под╕льсько╖ д╕твори, розпов╕в про Воскрес╕ння Господн╓, прив╕тав д╕тей з Пасхою ╕ побажав божого благословення у великих ╕ малих д╕лах.

Ми з донькою ╢вдок╕╓ю, - сказала, виступаючи, ╢.М. Курбатова, - вир╕шили продовжити справу Бориса Михайловича ╕ будемо, як ╕ в╕н, турбуватися про учн╕в його р╕дно╖ Под╕льсько╖ школи. Сьогодн╕ я привезла подарунки д╕твор╕, котр╕ допом╕г придбати благод╕йний дитячий фонд п╕д кер╕вництвом В. С. Шевченко. Започатковуються стипенд╕╖ в╕д ордена Святого Стан╕слава, кавалером якого був Борис Михайлович, для д╕тей Под╕льсько╖ школи, котр╕ вручатимуться кожному в╕дм╕ннику в к╕нц╕ навчального року. ╤ вона, ╕ кер╕вництво району та школи турбуються, щоб р╕дн╕й школ╕ Бориса Михайловича присво╖ли його ╕м'я,щоб завжди живими були його добр╕ д╕ла ╕ св╕тла пам'ять про нього.

╢вген╕я Михайл╕вна привезла в музей Под╕льсько╖ школи, у котрому любив бувати Борис Михайлович, його нагороди, пам'ятн╕ фотограф╕╖. Хресто-Воздвиженському храму подарувала ╕кону Бориса ╕ Гл╕ба - ╕кону Бориса Михайловича з його службового каб╕нету.

У шк╕льну б╕бл╕отеку ╢вген╕я Михайл╕вна подарувала книги юно╖ поетеси Мирослави Ун╕ат «Св╕танок Музи». Книгу цю вона презентувала в╕д ╕мен╕ Нац╕онально╖ ради ж╕нок Укра╖ни ╕ закликала учн╕в творити, в╕дкривати таланти ╕ см╕ливо прокладати свою дорогу у життя. Старатись бути хоч чимось схожими на Бориса Михайловича, який досяг у житт╕ так багато, мабуть, найб╕льше тому, що так щиро любив людей ╕ р╕дну землю.

газета районно╖ даржавно╖ адм╕н╕страц╕╖
та районно╖ ради «Ср╕бнянщина»
№ 18 (7987) в╕д 14 квятня 2007 р
В. ПЕТРЕНКО.
На зн╕мку: ╢. М. Курбатова здиректором школи
О. Т. Стародубцевим та отцем ╤оаном.
Фото С. Бебика

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
14.04.2007


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в