Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Благод╕йна стипенд╕я ╕мен╕ Ярослава Кондрать╓ва

У вересн╕ 2006 року учн╕ Юридичного л╕цею, що входить до складу  Ки╖вського нац╕онального ун╕верситету внутр╕шн╕х справ МВС Укра╖ни* отримали благод╕йну стипенд╕ю ╕мен╕ Ярослава Юр╕йовича Кондрать╓ва. М╕жнародний орден святого Стан╕слава вже багато рок╕в виплачу╓ л╕це╖стам благод╕йн╕ стипенд╕╖, але з 2006 року  вона буде присвячена пам’ят╕ видатного кавалера Ордену, колишнього ректора Нац╕онально╖ академ╕╖ внутр╕шн╕х справ Укра╖ни, генерал-полковника м╕л╕ц╕╖ у в╕дставц╕, професора, члена-кореспондента Академ╕╖ педагог╕чних наук Укра╖ни, Президента укра╖нсько╖ секц╕╖ М╕жнародно╖ асоц╕ац╕╖ пол╕цейських, Заслуженого юриста Укра╖ни, лауреата Державно╖ прем╕╖ в галуз╕ науки ╕ техн╕ки Ярослава Юр╕йовича Кондрать╓ва.

Павло В'ялов вруча╓ стипенд╕ю ╕м. Кондрать╓ваЯрослав Юр╕йович став кавалером Ордену 1 листопада 2002 року п╕д час 30-╖ ╕нвеститури. В╕н багато привн╕с з собою в життя Ордену. Саме за його ╕н╕ц╕ативою в структур╕ Ки╖вського нац╕онального ун╕верситету розпочав працювати юридичний л╕цей, в якому навчаються д╕ти прац╕вник╕в м╕л╕ц╕╖, батьки яких загинули чи зазнали кал╕цтва п╕д час виконання службових обов’язк╕в. Кондрать╓в п╕шов ╕з життя 26 кв╕тня 2005 р. п╕сля тяжко╖ хвороби. Йому було лише 57-м рок╕в.

Стенд присвячено благод╕йн╕й стипенд╕╖ ╕м. Кондрать╓ваНа згадку про нього та його добр╕ справи М╕жнародний Орден прийняв р╕шення присво╖ти благод╕йн╕й стипенд╕╖, що виплачу╓ться   учням л╕цею ╕м’я Я.Ю.Кондрать╓ва. Стипенд╕ю отримують д╕ти-сироти, як╕ виявили особлив╕ усп╕хи у навчальн╕й ╕ науков╕й д╕яльност╕ та зразкову дисципл╕ну. 

 За вересень – грудень 2006 року на рахунок ун╕верситету було перераховано для цих потреб 7 500 гривень. Орден плану╓ ╕ надал╕ щом╕сяця виплачувати стипенд╕╖ л╕це╖стам.  Загалом, за 2006-2007 учбовий р╕к плану╓ться перечислити на рахунок ун╕верситету 15 тисяч гривень. «Для нас п╕дтримка ц╕╓╖ благод╕йно╖ програми – справа чест╕. Так ми ув╕ков╕чу╓мо пам’ять про людину, яка в╕ддано служила лицарським ╕деалам, внесла значний особистий внесок у справу становлення укра╖нсько╖ нац╕онально╖ ел╕ти ╕ доклала багато зусиль для розвитку в Укра╖н╕ громадянського й правового сусп╕льства», - говорить Великий Маг╕стр Ордену святого Стан╕слава Павло В’ялов.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
23.12.2006


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в