Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

"З╤РКИ УКРА╥НИ" ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В АВСТРАЛ╤╥

В середин╕ грудня 2006 року кавалери Ордену святого Стан╕слава надали через АКОСС Всеукра╖нськ╕й школ╕ боксу «З╕рки Укра╖ни» ф╕нансову п╕дтримку в розм╕р╕ 2500 грн.

Напередодн╕ зб╕рна команда ВШБ «З╕рки Укра╖ни» повернулася з перемогами з далеко╖ Австрал╕╖. Як розпов╕в головний тренер школи, заслужений тренер Укра╖ни Володимир Дворцов, дво╓ мар╕упольчан – Семен Ф╕сенчук та Тарас Шелестюк  дуже добре представили укра╖нську школу боксу в тепл╕й Австрал╕╖. Вони брали участь в двох м╕жнародних зустр╕чах по боксу в м╕стах Брисбейн ╕ С╕дней. Вигравши по два бо╖ вони заслужили не лише на оплески глядач╕в, але й на висок╕ оц╕нки спец╕ал╕ст╕в.

Дуже ц╕кавим та корисним стало для хлопц╕в сп╕лкування з легендарним боксером Константаном Цзю, який був одним з головних ╕н╕ц╕атор╕в при╖зду укра╖нських боксер╕в до Австрал╕╖.

До реч╕, Константин Цзю  ╕ Володимир Дворцов уклали догов╕р про сп╕вроб╕тництво м╕ж Академ╕ею боксу К. Цзю та Всеукра╖нською школою боксу В. Дворцова, зг╕дно якому так╕ зустр╕ч╕ будуть традиц╕йними ╕ в╕дбуватимуться щор╕чно як на територ╕╖ Австрал╕╖, так ╕ на територ╕╖ Укра╖ни.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
15.12.2006


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в