Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

НА V М╤ЖНАРОДНИЙ БЛАГОД╤ЙНИЙ БАЛ КАВАЛЕР╤В ОРДЕНУ ЗАВ╤ТАЛИ ГОСТ╤ З 12 КРА╥Н СВ╤ТУ

25 листопада в виставковому комплекс╕, що розташувався посеред зеленого оазису поруч з проспектом Перемоги, в╕дбувся традиц╕йний – вже п’ятий -  М╕жнародний благод╕йний бал кавалер╕в  Ордену  Святого Стан╕слава. Балу передувала масштабна 48 м╕жнародна урочиста церемон╕я посвячення в Кавалери ╕ нагородження, яка в╕дбулася в Андр╕╖вськ╕й церкв╕.

Патронами Балу виступили Великий Маг╕стр М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава шеваль╓ Павло В’ялов ╕ Великий Секретар М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава пан╕ Над╕я В’ялова, кавалерствена дама Ордену Святого Стан╕слава.

Серед почесних гостей балу були Великий Пр╕ор Ордену Святого Стан╕слава у Велик╕й Британ╕╖ шеваль╓ Ст╕вен Тернер, Великий Пр╕ор Ордену Святого Стан╕слава в ╤тал╕╖ шеваль╓ Р╕кардо Пантоне, Великий Пр╕ор Ордену Святого Стан╕слава у Македон╕╖ шеваль╓ Р╕сто Гуштеров, а також численн╕ м╕жнародн╕ делегац╕╖ – з Польщ╕, Рос╕╖, Турц╕╖, Япон╕╖, ╤тал╕╖, Македон╕╖, Великобритан╕╖, Груз╕╖, США, Бельг╕╖, Болгар╕╖, Н╕гер╕╖  та Азербайджану.

Гостей балу зустр╕чала почесна варта з числа курсант╕в Нац╕онально╖ академ╕╖ МВС Укра╖ни, з якою Орден пов’язують довг╕ добр╕ стосунки. У вестибюл╕  - за давньою традиц╕╓ю благод╕йних бал╕в Ордену – на гостей чекала виставка-продаж мистецьких твор╕в д╕тей-╕нвал╕д╕в (з╕бран╕ таким чином кошти передано до будинку-╕нтернату, чи╖ вихованц╕ п╕дготували вироби). Кр╕м того, цього року кавалери Ордену також збирали кошти  для зведення в Ки╓в╕ Мемор╕ального комплексу пам'ят╕ жертв Голодомору – адже за р╕шенням Президента Укра╖ни в останн╕ дн╕ листопада Укра╖на вшановувала День пам'ят╕ жертв голодомору 30-х рок╕в (ц╕ кошти будуть передан╕ для буд╕вництва Мемор╕алу).

В╕дкрив бал полонезом дитячий ансамбль «Юн╕сть» Оболонського району м. Ки╖в. В подальш╕й програм╕ було багато чар╕вно╖ музики ╕ п╕сень, як╕ виконували: заслужений артист Укра╖ни Лер╕ В╕нн, лауреат м╕жнародних та укра╖нських конкурс╕в артист╕в естради Оксана Хожай, лауреат м╕жнародних конкурс╕в та фестивал╕в, Заслужена артистка Укра╖ни Ольга Крюкова,  в╕домий сп╕вак Петро Чорний, лауреат М╕жнародних ╕ Всеукра╖нських конкурс╕в артист╕в естради Олександр Чукаленко разом з╕ сво╖м гуртом «Барон» - ус╕ вони нагороджен╕ в╕дзнаками Ордену за внесок в укра╖нську культуру ╕ ╓ кавалерами Ордену.

Оц╕нюючи бал, Великий Маг╕стр М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава шеваль╓ Павло В’ялов зазначив: «Мен╕ при╓мно, що Орден ма╓ можлив╕сть знову поновити в Укра╖н╕ традиц╕йн╕ благод╕йн╕ бали. Адже, нажаль, в зв’язку з пол╕тичною ситуац╕╓ю, яка була в кра╖н╕, ми два роки не мали можливост╕ проводити бал: перманентн╕ вибори не надихають на св╕тськ╕ стосунки… На щастя, вс╕ вибори нарешт╕ ск╕нчилися ╕ кавалери Ордену отримали можлив╕сть знову зустр╕чатися ╕ сп╕лкуватися не лише на пол╕тичних заходах, а й п╕д час благод╕йницьких акц╕й та св╕тських бал╕в.

Оск╕льки на балу були представники 12 кра╖н св╕ту, думаю, багато гостей отримали можлив╕сть примножити коло сво╖х знайомих, налагодити нов╕ стосунки. Мен╕ особисто було дуже при╓мно, що на наш бал зав╕тала делегац╕я в╕д Рос╕йського Дворянського З╕брання, а з Великобритан╕╖ при╖хав потомок давнього роду – граф Андр╕й Толстой-М╕лославський… Це вказу╓ на пошану, яку ми ма╓мо в св╕т╕…»

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
27.11.2006


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в