Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Добр╕ турботи Олександра Ф╕л╕ппова

Дн╕пропетровцям вже протягом багатьох рок╕в добре в╕дома благод╕йна д╕яльн╕сть Олександра Ф╕л╕ппова президента Дн╕пропетровсько╖ асоц╕ац╕╖ "Металотрансоффер", Кавалера Оф╕церського Хреста, депутата м╕сько╖ ради.

Серед його "п╕доп╕чних" - дитяч╕ заклади та школи, орган╕зац╕╖ ветеран╕в в╕йни та прац╕. Кр╕м того в╕н н╕коли не залиша╓ться байдужим до будь-якого звернення про надання адресно╖ допомоги.

П╕сля нагородження Орденом Святого Стан╕слава Олександр Серг╕йович особливо пройнявся головним орденським дев╕зом: при перш╕й-л╕пш╕й можливост╕ допомагати кожний людин╕, яка цього потребу╓. Його особливою турботою стала пост╕йна допомога д╕тям з малозабезпечених с╕мей, д╕тям-сиротам та ╕нвал╕дам. За сво╖ кошти в╕н останн╕м часом придбав телев╕зор, в╕деомагн╕тофон, повний комплект мебл╕в для дитячого садку у селищ╕ "Аеродром". Минулого л╕та взяв на себе утримання д╕тей з малозабезпечених с╕мей у молод╕жному табор╕ при середн╕й школ╕ ╖ 119.

До знаменних дат - Дня захисника В╕тчизни, Свята Перемоги, Дня Незалежност╕ Укра╖ни та чергових р╕чниць визволення Дн╕пропетровська в╕д фашист╕в - в╕н разом з╕ сво╖ми добров╕льними пом╕чниками вруча╓ землякам пам'ятн╕ подарунки, святков╕ набори продукт╕в. На вс╕ зустр╕ч╕ в╕н завжди з'явля╓ться з Орденом Святого Стан╕славу.

А нещодавно узяв на себе ще ╕ матер╕альну в╕дпов╕дальн╕сть за пристойне життя самотн╕х громадян похилого в╕ку, що мешкають в район╕ розташування його п╕дпри╓мства.

Велика благод╕йна д╕яльн╕сть Олександра Ф╕л╕ппова знайшла в╕дгук та велику повагу серед його однопарт╕йц╕в по блоку "Наша Укра╖на" - в╕н очолив парт╕йний список кандидат╕в у депутати м╕сько╖ ради.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
06.10.2005


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в