Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Володимир Дворцов: "В усп╕хах наших вихованц╕в ╓ заслуга ╕ Павла В'ялова"

Днями ╕з турне по Далекому Сходу повернулися пров╕дн╕ спортсмени Всеукра╖нсько╖ школи боксу "З╕рки Укра╖ни", як╕ г╕дно виступили в Рос╕╖.

Про сьогодення та майбутн╓ "З╕рок Укра╖ни" - у сво╓му род╕ ун╕кально╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖, у числ╕ засновник╕в яко╖ Великий Маг╕стр М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава шеваль╓ Павло В'ялов, - розпов╕да╓ головний тренер Всеукра╖нсько╖ школи боксу, заслужений тренер Укра╖ни Володимир Дворцов.

В.Д.: Далекий Сх╕д - це край, де бокс люблять ╕ розум╕ються на ньому. У боях, як╕ провели наш╕ спортсмени у Владивостоку та Комсомольську-на-Амур╕, ╖хн╕ми суперниками виступили три майстри спорту м╕жнародного класу, численн╕ призери чемп╕онату Рос╕╖. Укра╖нська школа боксу була представлена молодими перспективними боксерами. Це - Михайло Серба╓в з Мел╕тополя, В╕ктор Черноус ╕з В╕нниц╕, Денис Литвиненко з Доброполля Донецько╖ област╕, Семен Фесенчук з Мар╕уполя та ╕нш╕ спортсмени. Переважно - кандидати до зб╕рно╖ команди кра╖ни, тобто фактично наш ол╕мп╕йський резерв.

- У рос╕йських електронних ЗМ╤ вже пройшла хвиля пов╕домлень про те, що гостем змагань на Далекому Сход╕ був знаменитий Костянтин Цзю...

В.Д.: Ц╕лком правильно. Присутн╕сть Костянтина, з яким ми дружимо багато рок╕в, перетворила бо╖ та сп╕льн╕ тренування в Комсомольську-на-Амур╕ на справжн╓ свято спорту. До реч╕, саме Костянтинов╕, який високо оц╕нив усп╕хи наших спортсмен╕в, належить ╕дея турне "З╕рок Укра╖ни" м╕стами Австрал╕╖ у наступному роц╕.

Окр╕м того, п╕д час по╖здки ми отримали запрошення взяти участь у ще одному турне - м╕стами Китаю. Плану╓мо також по╖здки до Молдови, Б╕лорус╕, Казахстану та Узбекистану.

- Пам'ята╓мо, що Ви тренували Володимира Кличка. Тому особисто Вас под╕бним визнанням сили вихованц╕в навряд чи здиву╓ш.

В.Д.:  Як сказати. Володя д╕йсно тренувався у зб╕рн╕й та став чемп╕оном Ол╕мп╕йських ╕гор (1996 р. в Атлант╕ - ред.), коли я був ╖╖ старшим тренером. У нас, до реч╕, ╕з ним ╕ зараз прекрасн╕ стосунки. Адже вс╕ велик╕ боксери колись з чогось починали. Так що сьогодн╕ перемогам сво╖х хлопц╕в я радуюся ан╕трохи не менше, н╕ж найц╕кав╕шим по╓динкам Волод╕ ╕ В╕тал╕я, як╕, затамувавши подих, дивиться по телев╕зору увесь св╕т.

- У чому, по-вашому, головн╕ досягнення Всеукра╖нсько╖ школи боксу?

В.Д.:  Хочу, щоб ╕ ви, ╕ читач╕ зрозум╕ли мене правильно. Якщо ми говоримо про чемп╕он╕в, то треба мати на уваз╕ головне: профес╕йна реал╕зац╕я спортсмена залежить, насамперед, в╕д його тренера та в╕д нього особисто. В╕д завзятост╕, працьовитост╕, терп╕ння, таланту, мужност╕. ╤ так╕ люди, як╕ здатн╕ займати найвищ╕ щабл╕ св╕тових п'╓дестал╕в, у нас ╓, ╕, я в╕рю, ще будуть.

Роль школи саме в тому ╕ поляга╓, щоб зд╕бн╕ боксери не загубилися, могли вчасно отримати потр╕бну спортивну та нав╕ть чисто людську допомогу. Але, скажу в╕дверто, ще б╕льшу ╖╖ заслугу я бачу в тому, що ми п╕дтриму╓мо та вихову╓мо молодь. У бокс приходять по-р╕зному ╕ у р╕зному в╕ц╕. Хтось почина╓ тренуватися в десять, а хтось - у 14 рок╕в. Хтось стане чемп╕оном, а хтось так ╕ залишиться кандидатом у майстри спорту. Але головне - вс╕ ц╕ хлопц╕ йдуть не на вулицю, до гор╕лки й наркотик╕в, а долучаються до здорового способу життя. У них з'явля╓ться мета. ╤ саме як тренер я переконаний, що в цьому план╕ роль нашо╖ школи неможливо переоц╕нити.

- Ну, а участь у робот╕ школи ╖╖ Почесного голови Павла В'ялова:

В.Д.: ...Його роль у становленн╕ ╕ розвитку Всеукра╖нсько╖ школи боксу - також переоц╕нити неможливо. У найважч╕ часи, коли школа т╕льки-но п╕дводилася на ноги, в╕н дуже допом╕г нам. Та ╕ зараз трима╓ руку на пульс╕ життя школи. З ним легко: сам колишн╕й боксер, вс╕ наш╕ ╕де╖ та труднощ╕ в╕н розум╕╓ ╕ сприйма╓ з п╕вслова. У сьогодн╕шн╕х усп╕хах вихованц╕в школи ╓ ╕ його заслуга, за що ми йому дуже вдячн╕ та готов╕ п╕дтримувати Павла ╤вановича в ус╕х його починаннях.

- Удач╕ Вам ╕ нових усп╕х╕в вашим вихованцям!

В.Д.:  Спасиб╕.

Наша дов╕дка:

Громадська орган╕зац╕я "Всеукра╖нська школа боксу "З╕рки Укра╖ни" заснована в грудн╕ 2000 року. Створена для збереження найкращих боксерських традиц╕й та розвитку в Укра╖н╕ цього виду спорту, виховання молод╕ ╕ пропаганди здорового способу життя. Нарахову╓ понад 10 тисяч спортсмен╕в ╕ майже 200 тренер╕в практично з ус╕х областей Укра╖ни.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
30.08.2005


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в