Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Четвертий конкурс "М╕с Укра╖на на в╕зку. Кубок Фалб╕ - 2003"

Неможливо залишити поза увагою под╕ю, яка в╕дбулася у ки╖вському клуб╕ “Фр╕дом” в грудн╕ 2003 року. М╕жнародний благод╕йний “╤П-Фонд”, який очолю╓ ╕нвал╕д 1-о╖ групи, кавалер Ордену Святого Стан╕слава шеваль╓ М. Подрезан, Генеральний спонсор конкурсу – фармацевтична компан╕я “Фалб╕”, почесним президентом яко╖ ╓ кавалер Ордену шеваль╓ М.Пасечник - при п╕дтримц╕ Великого Пр╕ората Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ вчетверте пров╕в конкурс “М╕с Укра╖на на в╕зку. Кубок Фалб╕ – 2003”.

Конкурс в╕дбувався в три тури. ╤з 28 конкурсанток жур╕ в╕д╕брало 7, з якими на баз╕ Центру реаб╕л╕тац╕╖ ╕нвал╕д╕в у санатор╕╖ “Жовтень” працювали педагоги з акторсько╖ майстерност╕, вимови, стилю, хореограф╕╖ та флористики.

До ф╕налу потрапило 3 укра╖нки: Наталя П╕цун ╕з Льв╕вщини, Олена Рожкова з Луганська та Олена Кононович з Харк╕вщини. До них при╓дналися Олена Галк╕на з Б╕лорус╕, Л╕д╕я Васил╓ва з Болгар╕╖ та Олеся Гладищева з Рос╕╖.

Конкурс, до реч╕, ╓диний в ╢вроп╕, дав змогу продемонструвати учасницям сво╖ творч╕ зд╕бност╕ та вм╕ння у флористиц╕, спорт╕, танцях.

Ус╕ д╕вчата виступали з такою майстерн╕стю, що жур╕ довго не могло визначити переможницю... В результат╕ 1-ше м╕сце було присуджено двом – Олен╕ Рожков╕й та Л╕д╕╖ Васил╓в╕й.

Вс╕ ф╕нал╕стки отримали нагороди – корони, кубки, дипломи та безл╕ч ц╕нних подарунк╕в. Та головними тут були не призи, а набуття д╕вчатами впевненост╕ у сво╖х можливостях, в╕дчуття, що ж╕ночною можна бути завжди, за будь-яко╖ ситуац╕╖.

Як розпов╕в М. Подрезан, ╕з 30 ф╕нал╕ст╕в та ф╕нал╕сток конкурс╕в “Лицар Укра╖ни на в╕зку” та “М╕с Укра╖ни на в╕зку” 10 влаштували сво╓ особисте життя, 6 д╕вчат народити д╕тей, 9 навчаються в р╕зних учбових закладах, 4 створили сво╖ громадськ╕ орган╕зац╕╖, 12 стали актив╕стами громадського руху ╕нвал╕д╕в.

Бажа╓мо Вам, шеваль╓ М.Подрезан, подальших усп╕х╕в та благородних звершень у справ╕ залучення ╕нвал╕д╕в до повноц╕нного, активного життя!

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
29.12.2003


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в