Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Новор╕чна вистава та святковий веч╕р для вд╕в та д╕тей загиблих сп╕вроб╕тник╕в МВС та МНС

У другому п╕вр╕чч╕ 2003 року продовжувалось виконання програми, яка була започаткована з ╕н╕ц╕ативи ГО “АКОСС” та особисто Великого Пр╕ора Ордену шев. П.╤. В’ялова у кв╕тн╕ 2003 року про надання щом╕сячно╖ матер╕ально╖ допомоги неповнол╕тн╕м д╕тям загиблих сп╕вроб╕тник╕в ГУ МВС Укра╖ни в м. Ки╓в╕ та УПБ в м. Ки╓в╕ при МНС Укра╖ни. Щом╕сяця ц╕ д╕ти отримують матер╕альну допомогу, яка конче необх╕дна. На Новор╕чн╕ свята молодш╕ д╕ти отримали змогу в╕дв╕дати виставу, орган╕зовану ВМГО “Укра╖на –Фестиваль” у прим╕щен╕ Центру культури МВС Укра╖ни.

Не залишаються поза увагою ╕ вдови загиблих сп╕вроб╕тник╕в ГУ МВС Укра╖ни в м. Ки╓в╕. Вони завжди ╓ шанованими гостями на вс╕х святкових под╕ях укра╖нського Пр╕орату Ордену Святого Стан╕слава.

Так, 19 грудня 2003 року на свят╕ кавалер╕в Ордену з приводу Нового Року та Р╕здва Христового, яке проходило у клуб╕ “Томас”, запрошен╕ вдови мали змогу ц╕каво ╕ зм╕стовно провести урочистий веч╕р серед в╕домих в Укра╖н╕ пол╕тичних д╕яч╕в, актор╕в, спортсмен╕в, як╕ ╓ кавалерами Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕.

У сво╓му в╕танн╕ кавалерам з нагоди Нового Року та Р╕здва Христового вони висловили щиру подяку Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ за розум╕ння та увагу до ╖х проблем.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
29.12.2003


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в