Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Концерт у Центр╕ культури НАУ

В оновлен╕й зал╕ Центру культури та мистецтв Нац╕онального ав╕ац╕йного ун╕верситету в╕дбувся заключний зах╕д Всеукра╖нського туру молодих ╕нвал╕д╕в “Ми так╕ ж, як ╕ ви”, – концерт до М╕жнародного дня ╕нвал╕д╕в. Орган╕зували цю зустр╕ч з колективом ун╕верситету його ректор, депутат Ки╖вради по виборчому округу №77, кавалер Ордену Святого Стан╕слава шеваль╓ В.П. Бабак, М╕жнародний благод╕йний фонд ╕нвал╕д╕в “╤П-Фонд”, головою правл╕ння якого ╓ ╕нвал╕д 1-╖ групи, кавалер в╕дзнак Президента Укра╖ни, орден╕в “За заслуги” ╤╤ ╕ ╤╤╤ ступен╕в, кавалер Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ шев. М. Подрезан. На зустр╕ч╕ в ун╕верситет╕ шев. М. Подрезан розпов╕в про д╕яльн╕сть та здобутки “╤П- Фонду”, про плани на майбутн╓.

Присутн╕ д╕знались, що кожного року переможц╕ та призери конкурс╕в “М╕с Укра╖на на в╕зку” та “Лицар Укра╖ни на в╕зку” в рамках Всеукра╖нського туру молодих ╕нвал╕д╕в про╖жджають майже 10 тисяч к╕лометр╕в, в╕дв╕дуючи навчальн╕ заклади, дитяч╕ будинки, будинки для людей похилого в╕ку, в╕йськов╕ частини, тюрми. Молод╕, але, на жаль, ╕з ф╕зичними вадами люди, дарують глядачам хвилини насолоди ╕ натхнення, на власному приклад╕ демонструють, що проблеми ╕з здоров’ям не можуть бути перешкодою для активного, ц╕кавого життя.

Зустр╕ч в НАУ, одному з найкращих вищих навчальних заклад╕в Укра╖ни, залишила найтепл╕ш╕ спогади. З величезною захоплен╕стю спостер╕гали присутн╕ неповторне видовище: юнаки та д╕вчата, демонструючи чудове вм╕ння керування ╕нвал╕дними в╕зками, виконали класичн╕, народн╕ ╕ сучасн╕ танц╕, провальсували.

Шев. М. Подрезан щиро подякував ректоров╕ ун╕верситету, шев. В. Бабаку за запрошення виступити в ст╕нах НАУ. “Я пишаюся тим, що в нас ╓ так╕ кер╕вники, як В╕тал╕й Павлович Бабак,– сказав М.
Подрезан. – В╕н ставить соб╕ мету п╕дготовки не лише висококвал╕ф╕кованих спец╕ал╕ст╕в, а й чуйних, щиросердних ╕ порядних громадян.”

Шев. В. Бабак щиро прив╕тав учасник╕в Всеукра╖нського туру молодих ╕нвал╕д╕в та запропонував ╖м стати студентами НАУ за дистанц╕йною формою навчання. “В╕д вас потр╕бно лише одне – бажання вчитися» ,- зазначив в╕н.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
28.12.2003


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в