Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

В╕д Ордену - подарунки, в╕д Арх╕мандрита - обереги

Щиро в╕тали 26 грудня 2003 року представник╕в Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ у Згур╕вськ╕й спецшкол╕-╕нтернат╕ Ки╖всько╖ област╕ для розумово в╕дсталих д╕тей з приводу 40 р╕ччя школи.

Багато гостей було у школ╕ в цей день, адже за 40 рок╕в школа, яка починалась як школа для д╕тей-сир╕т, ма╓ велику к╕льк╕сть випускник╕в. З╕ сльозами на очах вони згадували минул╕ часи, сво╖х вчител╕в, тих, кого вже нема╓.

А сьогодн╕ школа оп╕ку╓ться д╕тьми-╕нвал╕дами. Звичайно, що в наш скрутний час у школи багато проблем: як одягти учн╕в, нагодувати, навчити жити в сучасних умовах…

Тому з великою рад╕стю були прийнят╕ директором школи п. Л.В. Приходько подарунки в╕д Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ – нову шк╕льну форму, ╕грашки, цукерки, печиво.

Але цього разу при╖зд у школу представник╕в Ордену в╕дзначився особливим подарунком: кожн╕й дитин╕ в╕д арх╕мандрита отця В╕кент╕я (М╕ськова), священника Ордену Святого Стан╕слава, та ТОВ “Студ╕я ювел╕рного дизайну “НФ” був вручений до Р╕здва Христового освячений ср╕бний хрест-обер╕г з побажаннями здоров’я, щастя, благодат╕ Божо╖.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
26.12.2003


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в