Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Подарунки до Новор╕чних свят д╕тям Житомирщини та В╕нниччини

Активну участь в орган╕зац╕╖ благод╕йно╖ акц╕╖ у Житомирськ╕й обласн╕й школ╕-╕нтернат╕ №4 для д╕тей-сир╕т, в як╕й навча╓ться майже 400 учн╕в, прийняв кавалер Ордену Святого Стан╕слава шев. В. Омельянчук. За його п╕дтримки 17 грудня 2003 року в ╕нтернат╕ в╕дбулася зустр╕ч представник╕в Ордену Святого Стан╕слава з учнями школи.

У подарунок вихованцям ╕нтернату було привезено р╕зноман╕тний одяг, взуття, роликов╕ ковзани, цукерки, печиво та ╕н.

Д╕ти, позбавлен╕ батьк╕всько╖ турботи, з великою вдячн╕стю прийняли поздоровлення в╕д Великого Пр╕ора Ордену шев. П. В’ялова, рад╕ли подарункам, особливо роликовим ковзанам, солодощам.

У в╕дпов╕дь як подяка в╕д учн╕в був влаштований концерт.

Перебування представник╕в Ордену Святого Стан╕слава в Житомир╕ продовжилось у спец╕ал╕зованому навчально-виховному комплекс╕ “Дитяч╕ ясла-садок-початкова школа” санаторного типу №59. У цьому навчальному комплекс╕ працюють групи дитячого церебрального парал╕чу, затримки псих╕чного розвитку, розумово в╕дсталих д╕тей, д╕тей з порушенням опорно-рухового апарату.

Це заклад осв╕ти, який забезпечу╓ умови для в╕дновлення здоров’я, соц╕ально╖ адаптац╕╖ д╕тей, що мають вади психоф╕зичного розвитку.

В╕д ╕мен╕ кавалер╕в Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ шеваль╓ В.В. Омельянчук  подарував д╕тям солодощ╕, одяг.

Директор спец. НВК №59 пан╕ М. Мельничук передала Великому Пр╕ору Ордену шев. П. В’ялову щиру подяку з найкращими побажаннями!

В╕д ╕мен╕ Пр╕орату Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ 18 грудня 2003 року велику парт╕ю солодощ╕в, шк╕льно╖ форми, одягу було направлено у В╕нницю в розпорядження кавалера Ордену Святого Стан╕слава шев. П. Слободянюка, який вручив подарунки до Дня Св. Миколая д╕тям-╕нвал╕дам, д╕тям-сиротам.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
17.12.2003


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в