Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Концерт для д╕тей-╕нвал╕д╕в

Орган╕зац╕я Об’╓днаних Нац╕й визначила 2003 р╕к М╕жнародним роком ╕нвал╕д╕в. Д╕ти-╕нвал╕ди… Це сумно… В╕д того, щоб стати ╕нвал╕дом, на жаль, н╕хто не застрахований. Одн╕ народжуються такими, ╕нш╕ стають заручниками нещасного випадку… Категор╕я д╕тей-╕нвал╕д╕в н╕коли не залишалась без уваги та п╕клування кавалер╕в Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕.

До М╕жнародного Дня ╕нвал╕д╕в ГО “Асоц╕ац╕я кавалер╕в Ордену Святого Стан╕слава” та МБФРЛ запланували та провели низку благод╕йних акц╕й.

Так, 2 грудня 2003 року у Боярську спец╕альну загальноосв╕тню школу-╕нтернат, де поряд ╕з здоровими навчаються 40 д╕тей-╕нвал╕д╕в, зав╕тали у гост╕ представники Ордену Святого Стан╕слава.

Вони привезли у подарунок багато солодощ╕в, нову шк╕льну форму, пальта для д╕вчаток, панч╕шн╕ вироби та ╕н.

А головне – у гост╕ до д╕тей ╕нтернату при╖хали вихованц╕ естетичного в╕дд╕лу Центру позашк╕льно╖ роботи Святошинського району м. Ки╓ва з двогодинною концертно-розважальною програмою.

Ц╕кав╕ ╕гри, сп╕лкування з артистами, отримання ново╖ шк╕льно╖ форми, солодощ╕в – все це викликало у вихованц╕в ╕нтернату безмежну рад╕сть, добрий настр╕й…

У в╕дпов╕дь директор школи-╕нтернату п. З. Мар╕огло просила передати кавалерам Ордену Святого Стан╕слава велику подяку та навела висл╕в з Б╕бл╕╖ : “Хто як м╕ря╓, тому теж так буде в╕дм╕ряно”.

А незабаром на сайт╕ Управл╕ння осв╕ти ╕ науки Ки╖всько╖ обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ з’явилась стаття-подяка, яка розпов╕ла про цю рад╕сну зустр╕ч.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
02.12.2003


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в