Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

"ДОЛЯ" ВД╤В ТА СИР╤Т - ТУРБОТА ВЕЛИКОГО ПР╤ОРА

На особливу увагу заслугову╓ нова ╕н╕ц╕атива ГО "АКОСС" та особисто Великого Пр╕ора Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ шев. П.╤.В'ялова з приводу призначення щом╕сячно╖ матер╕ально╖ допомоги неповнол╕тн╕м д╕тям загиблих сп╕вроб╕тник╕в ГУ МВС Укра╖ни в м. Ки╓в╕ та УПБ в м. Ки╓в╕ при МНС Укра╖ни.

Вручення щом╕сячно╖ допомогиЧудового весняного дня 17 кв╕тня 2003 р. Орден Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ подарував справжн╓ свято десяти вдовам загиблих сп╕вроб╕тник╕в ГУ МВС Укра╖ни в м. Ки╓в╕ та УПБ в м. Ки╓в╕: вони в╕дчули турботу про себе та сво╖х д╕тей, коли вперше отримали призначену Орденом благод╕йну матер╕альну допомогу.

Вручення щом╕сячно╖ благод╕йно╖ матер╕ально╖ допомоги для 13 д╕тей в тепл╕й, зворушлив╕й ╕ водночас урочист╕й обстановц╕, у присутност╕ представник╕в ЗМ╤ пров╕в у прим╕щенн╕ Будинку культури МВС Укра╖ни Великий Пр╕ор Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ шев. П.╤.В’ялов.

«Ми не могли уявити соб╕, що ще ╓ так╕ щиросердн╕ люди, яким не байдужа доля наших д╕тей! — сказала мати двох неповнол╕тн╕х д╕тей Галина Микола╖вна Потеруха. — Це нада╓ нам сили продовжувати виховувати наших д╕тей, як╕ волею траг╕чних обставин залишились без батьк╕в». Над╕я Лук’ян╕вна Домненко, бабуся-оп╕кун двох онук╕в, як╕ залишились без обох батьк╕в, з╕ сльозами на очах щиро дякувала за таку неспод╕вану ╕ таку необх╕дну для не╖ допомогу.

Великий Пр╕ор Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ шев. П.╤.В’ялов зав╕рив матер╕в, що кавалери Ордену вважають за честь п╕клуватися про тих, хто потребу╓ допомоги, тому буде зроблено все необх╕дне, щоб полегшити вир╕шення ╖хн╕х проблем: буде створено в╕дпов╕дну громадську орган╕зац╕ю, орган╕зовано л╕кування, л╕тн╕й в╕дпочинок д╕тей та ╖х подальше навчання.

Представники ЗМ╤ виявили велике зац╕кавлення благод╕йною д╕яльн╕стю Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕, запровадженням щом╕сячно╖ благод╕йно╖ допомоги неповнол╕тн╕м д╕тям загиблих сп╕вроб╕тник╕в ГУ МВС Укра╖ни в м. Ки╓в╕ та УПБ в м. Ки╓в╕.

Громадську орган╕зац╕ю вд╕в “Доля” створеноА в червн╕ 2003 року до Ки╖вського м╕ського управл╕ння юстиц╕╖ подано документи про ре╓страц╕ю Громадсько╖ орган╕зац╕╖ уд╕в загиблих сп╕вроб╕тник╕в ГУ МВС Укра╖ни в м. Ки╓в╕ та УПБ в м. Ки╓в╕ «Доля», головною метою д╕яльност╕ яко╖ ╓ об’╓днання вд╕в загиблих сп╕вроб╕тник╕в ГУ МВС Укра╖ни в м. Ки╓в╕ та УПБ в м. Ки╓в╕ для подолання соц╕альних, економ╕чних, психолог╕чних, культурних проблем, як╕ постали п╕сля загибел╕ ╖хн╕х чолов╕к╕в, для захисту громадських прав уд╕в, пол╕пшення ╖х матер╕ального становища, допомоги у вихованн╕ ╖хн╕х неповнол╕тн╕х д╕тей як соц╕ально зр╕лих особистостей, ╖хнього оздоровленн╕, подальшому навчанн╕.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
29.06.2003


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в