Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

ВОДОНАГР╤ВАЧ ДЛЯ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНК╤ВСЬКО╥ СПЕЦШКОЛИ-╤НТЕРНАТУ

Директор Корсунь-Шевченк╕вського ╕нтернату О.Г. Бондаренко з учнями прийма╓ у дарунок водонагр╕вачЗа ╕н╕ц╕ативою кавалерствено╖ дами Ордену Святого Стан╕слава п. Л.В. Русал╕но╖, комерц╕йного директора ВКФ «ТОПТРАНС»,  ГО «АКОСС» та МБФРЛ з нагоди дня Святого Миколая, 18 грудня 2002 року, взяли участь в проведенн╕  святково╖ благод╕йно╖ акц╕╖ в Корсунь-Шевченк╕вськ╕й спецшкол╕-╕нтернат╕ для глухих д╕тей, яким оп╕ку╓ться  п. Л.В. Русал╕на.

У дарунок учням школи в╕д ╕мен╕ кавалер╕в Ордену Святого Стан╕слава  були привезен╕ водонагр╕вач для обладнання к╕мнати г╕г╕╓ни, спальн╕ матраци, шк╕льна форма для молодших школяр╕в, пальта для д╕вчаток, к╕мнатне взуття, р╕зноман╕тн╕ солодощ╕.

П╕д час екскурс╕╖ по школ╕ гостей познайомили з умовами навчання та життя вихованц╕в ╕нтернату,  розпов╕ли ╖м про труднощ╕ роботи з д╕тьми, як╕ мають послаблений слух. У святково прибраному актовому зал╕ школи в╕дбувся чудовий концерт, орган╕зований учнями ╕нтернату.  З великою зац╕кавлен╕стю гост╕ школи познайомились з самод╕яльною творч╕стю д╕тей. У чудовому настро╖ в╕д зустр╕ч╕ залишились як д╕ти, так ╕ гост╕.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
18.12.2002


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в