Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

БУЧАНСЬКА ШКОЛА-╤НТЕРНАТ ОТРИМАЛА Р╤ЗНОМАН╤ТН╤ ПОДАРУНКИ

Дуже зац╕кавили хлопц╕в Бучанського ╕нтернату л╕таки-конструкториЗ метою розширення благод╕йно╖ д╕яльност╕, ГО «АКОСС» та  М╕жнародний Благод╕йний Фонд Розвитку Людини беруть участь в проведенн╕  сп╕льних благочинних акц╕й в учбових закладах  та ╕нших орган╕зац╕ях, якими оп╕куються кавалери та кавалерствен╕ дами Ордену Святого Стан╕слава.

Так, сп╕льно з Управл╕нням СБУ в м. Ки╓в╕  31 жовтня 2002 року у п╕дшефн╕й йому Бучанськ╕й школ╕-╕нтернат╕ для д╕тей-сир╕т ╕ д╕тей, позбавлених батьк╕вського п╕клування,  проведена благод╕йна акц╕я, п╕д час яко╖ учням ╕нтернату було подаровано одяг, шк╕льну форму, л╕таки-конструктори, роликов╕ ковзани, тканину для пошиву одягу в шк╕льному каб╕нет╕ прац╕.

Нов╕ пальта до лиця д╕вчатам Бучанського ╕нтернатуУчн╕ з великим задоволенням прийняли подарунки ╕, дякуючи представникам Управл╕ння СБУ в м. Ки╓в╕ та ГО «АКОСС», у в╕дпов╕дь продемонстрували п╕д час концерту для вс╕х присутн╕х сво╖ таланти: танцювали, декламували, сп╕вали з╕ шк╕льно╖ сцени. Ця тепла зустр╕ч надовго залишиться у пам’ят╕ учн╕в школи та ╖х гостей.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
31.10.2002


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в