Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

Д╤ТЯМ-╤НВАЛ╤ДАМ З КИ╥ВСЬКО╥, ВОЛИНСЬКО╥, СУМСЬКО╥, ТЕРНОП╤ЛЬСЬКО╥ ╤ К╤РОВОГРАДСЬКО╥ ОБЛАСТЕЙ ПОДАРУВАЛИ ШК╤ЛЬНУ ФОРМУ

30 листопада цього року в╕дбулася зустр╕ч представник╕в М╕жнародного Благод╕йного Фонду Розвитку Людини з д╕тьми-╕нвал╕дами та ╖хн╕ми батьками у клуб╕ "Над╕я" при Будинку творчост╕ м. Фастова. Коли д╕ти-╕нвал╕ди, вихованц╕ Васильк╕всько╖ спецшколи-╕нтернату з важкими порушеннями мови побачили та одягли нову красиву форму, ╖х оченята наповнились сл╕зьми радощ╕в.

Батьки палко дякували за красиву, зручну форму, яку не кожний з них може придбати для сво╓╖ дитини через скрутне ф╕нансове становище.

Також особливу увагу М╕жнародний Благод╕йний Фонд Розвитку Людини прид╕лив в╕дзначенню М╕жнародного Дня ╕нвал╕д╕в 3-го грудня 2001 року. До ц╕╓╖ дати було прийнято р╕шення продовжити акц╕ю "Шк╕льна форма" п╕д дев╕зом : "Кожн╕й дитин╕ - увагу ╕ добробут". Головною метою акц╕╖ стала п╕дтримка та допомога д╕тям-╕нвал╕дам Ки╖всько╖, Волинсько╖, Сумсько╖, Терноп╕льсько╖, К╕ровоградсько╖ областей, яким було подаровано б╕ля 1500 комплект╕в шк╕льно╖ форми.

З великим нетерп╕нням чекали представник╕в Фонду вихованц╕ та педагог╕чн╕ прац╕вники Б╕лоцерк╕всько╖ школи-╕нтернату для глухих д╕тей, як╕ приготували для гостей зворушливе прив╕тання. П╕д час ц╕╓╖ зустр╕ч╕ шк╕льна форма була також подарована учням Володарсько╖ санаторно╖ школи-╕нтернату, Таращансько╖ спецшколи-╕нтернату для розумово в╕дсталих д╕тей, Трип╕льсько╖ спецшколи-╕нтернату для д╕тей ╕з затримкою псих╕чного розвитку, а також позашк╕льним закладам м. Б╕ла Церква та Б╕лоцерк╕вського району, як╕ теж оп╕куються ц╕╓ю категор╕╓ю д╕тей.

Заступник начальника управл╕ння осв╕ти ╕ науки Ки╖всько╖ облдержадм╕страц╕╖ пан М.П.Качкарда, п╕дводячи п╕дсумки проведено╖ акц╕╖, висловив щиру подяку Президенту Фонду шев. П.╤.В'ялову за надану допомогу.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
04.12.2001


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в