Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

МБФРЛ ПРИ П╤ДТРИМЦ╤ ВЕЛИКОГО ПР╤ОРАТУ МОБ╤Л╤ЗУВАВ У С╤ЧН╤ - ЧЕРВН╤ 2001 р. ПОНАД 400 тис. грн.

Для реал╕зац╕╖ сво╖х програм у с╕чн╕ - червн╕ 2001 року М╕жнародний Благод╕йний Фонд Розвитку Людини при п╕дтримц╕ Великого Пр╕орату моб╕л╕зував понад 400 тисяч гривень. В цей пер╕од МБФРЛ продовжував зд╕йснювати д╕яльн╕сть з надання благод╕йно╖ допомоги д╕тям з малозабезпечених с╕мей, д╕тям-╕нвал╕дам, школам-╕нтернатам, позашк╕льним установам, закладам культури, ветеранським орган╕зац╕ям.

Головна увага Фонду прид╕лялася Всеукра╖нським акц╕ям "Шк╕льна форма", яка проводиться сп╕льно з Всеукра╖нським Фондом Над╕╖ ╕ Добра (голова Ради оп╕кун╕в Фонду Кучма Л. М., кавалерствена дама Ордену Святого Стан╕слава, голова Правл╕ння Фонду Довженко В.╤., кавалерствена дама Ордену Святого Стан╕слава), та акц╕╖ "Солодощ╕ д╕тям" за п╕дтримки Управл╕ння культурно-мистецьких програм Укра╖нського Нац╕онального ком╕тету молод╕жних орган╕зац╕й (за сприяння Кавалер╕в Ордену Святого Стан╕слава шеваль╓ В. Л. Ряб╕ки та шеваль╓ В. В. Куцевалова.

Результатом Всеукра╖нсько╖ акц╕╖ "Шк╕льна форма" стало те, що вже майже 4 тисяч╕ хлопчик╕в та д╕вчаток у б╕льшост╕ рег╕он╕в Укра╖ни мають сучасну, зручну шк╕льну форму.

Зворушливо пройшла благод╕йна акц╕я з вручення понад 600 комплект╕в шк╕льно╖ форми 3 лютого 2001 року у м. Мар╕упол╕ Донецько╖ област╕ в школ╕-╕нтернат╕ № 2, в допом╕жн╕й школ╕-╕нтернат╕ для д╕тей-сир╕т та д╕тей, позбавлених батьк╕всько╖ оп╕ки, в м╕ському дитячому будинку зм╕шаного типу, у допом╕жн╕й школ╕-╕нтернат╕ № 6. Акц╕я проведена за сприяння кавалера Ордену Святого Стан╕слава, начальника Мар╕упольського морського порту шеваль╓   М. М. Дергаусова.

Кр╕м того, в рамках Всеукра╖нського благод╕йного туру в╕домого естрадного сп╕вака Олександра Мал╕н╕на М╕жнародний Благод╕йний Фонд Розвитку Людини надав 400 комплект╕в шк╕льно╖ форми учням Лугансько╖ та Дн╕пропетровсько╖ областей.

Особливу рад╕сть принесла д╕тям Всеукра╖нська благод╕йна акц╕я "Солодощ╕-Д╕тям", яка проводилася у с╕чн╕ — березн╕ 2001 року.

Майже 4 тисяч╕ подарунк╕в були в╕дправлен╕ в Автономну Республ╕ку Крим (дитячий комб╕нат №35 смт. Приморський м.Феодос╕╖), у В╕нницьку область:

  • Тульчинський дитячий ортопедичний санатор╕й;
  • Заболотнянськийпсихо-невролог╕чний санатор╕й;
  • Маньковецький протитуберкульозний санатор╕й;
  • Кашперовський протитуберкульозний санатор╕й;
  • Мог╕л╕в-Под╕льський протитуберкульозний дошк╕льний санатор╕й;
  • В╕нницький будинок дитини;
  • Тульчинський психо-невролог╕чний будинок дитини.

У Житомирський област╕ одержувачами солодко╖ благод╕йно╖ допомоги стали:

  • спец╕ал╕зований навчально-виховнии комплекс "Дитяч╕ ясла-садок-початкова школа"санаторного типу №59;
  • Радомишльська загальноосв╕тня школа-╕нтернат для д╕тей-сир╕т та д╕тей, позбавлених батьк╕всько╖ оп╕ки;
  • Житомирська школа-╕нтернат для д╕тей-сир╕т.

П╕д час новор╕чних та р╕здвяних кан╕кул понад 700 д╕тей з Житомирсько╖ област╕ отримали нагоду бути присутн╕ми на святков╕й новор╕чн╕й вистав╕ в Палац╕ спорту.

Три тисяч╕ набор╕в солодощ╕в було передано у розпорядження Державного департаменту Укра╖ни з питань виконання покарань для д╕тей та п╕дл╕тк╕в, як╕ утримуються у виховно-трудових колон╕ях для неповнол╕тн╕х у вс╕х рег╕онах Укра╖ни (за сприяння кавалера Ордену Святого Стан╕слава шеваль╓ ╤. В. Штанька).

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
29.06.2001


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в