Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

М╤ЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КАВАЛЕР╤В ╤ ДАМ ОРДЕНУ СВЯТОГО СТАН╤СЛАВА

(Вересень 2000 р., Ки╖в, Укра╖на)

12-17 вересня 2000 року в Ки╓в╕ в╕дбувся М╕жнародний Форум Кавалер╕в та Кавалерствених Дам Ордену Святого Стан╕слава, в робот╕ котрого взяли участь представники Великобритан╕╖, США, Польщ╕, Ново╖ Зеланд╕╖, Япон╕╖, Швец╕╖, Рос╕╖ та Укра╖ни.

За пер╕од, котрий минув з часу проведення попереднього М╕жнародного Форуму, в житт╕ нашо╖ м╕жнародно╖ благод╕йно╖ ╕ нагородно╖ орган╕зац╕╖ в╕дбулися велик╕ зм╕ни. На сьогодн╕ Велик╕ Пр╕орати ╕ Пр╕орати окремих адм╕н╕стративних одиниць створено в тридцяти кра╖нах св╕ту. Вони об'╓днують у сво╖х лавах понад п╕втори тисяч╕ ос╕б, котр╕ представляють пол╕тичну, д╕лову, в╕йськову, наукову, медичну ╕ культурну ел╕ту сво╖х держав. Д╕яльн╕сть структур Ордену в усьому св╕т╕ наповню╓ться реальним зм╕стом.

Ми високо ц╕ну╓мо надану нам Великим Маг╕стром можлив╕сть провести Форум саме в Укра╖н╕. Для нас це - визнання високого авторитету нашо╖ кра╖ни в св╕т╕ ╕ одночасно висока оц╕нка всього зробленого Великим Пр╕оратом за р╕к з часу його ре╓страц╕╖ в Укра╖н╕.

Форум тепло прив╕тав Перший Президент Укра╖ни, кавалер Великого Хреста Ордену Святого Стан╕слава шеваль╓ Леон╕д Кравчук.

Делегати Форуму одностайно п╕дтримали ╕дею активн╕шого використання ╤нтернету для встановлення т╕сн╕ших контакт╕в м╕ж Великими Пр╕оратами ╕ кавалерам загалом. Великий Маг╕стр звернув особливу увагу на негативн╕ боки процесу глобал╕зац╕╖ ╕ наголосив, що ╕нтеграц╕я не ма╓ призводити до стирання особливих рис нац╕й. Водночас в╕н наголосив, що ╢вропейську ╕нтеграц╕ю не можна довершити без при╓днання колишн╕х соц╕ал╕стичних держав до ╢вропейського сусп╕льства, що ма╓ особливе значення з економ╕чного погляду.

Великий Маг╕стр заохотив б╕знесмен╕в - член╕в Ордену б╕льш активно брати участь у розвитку економ╕ки колишн╕х соц╕ал╕стичних держав ╕ в такий спос╕б допомогти народам цих кра╖н подолати труднощ╕ перех╕дного пер╕оду. В╕н привернув увагу Форуму до необх╕дност╕ ╕нтенсиф╕кувати благод╕йну д╕яльн╕сть Ордену ╕ координувати ╖╖ на м╕жнародному р╕вн╕.

Зверталася також увага на те, що сл╕д заохочувати осв╕ту й розширення кругозору молод╕, щоб вона вбачала у сво╖х сус╕дах друз╕в, а не супротивник╕в. Це був би найкращий шлях до зд╕йснення ╕де╖ ПРИМИРЕННЯ.

Великий Пр╕ор Япон╕╖ шеваль╓ Ейк╕т╕ Н╕с╕кава, Заступник Пр╕ора Тихоокеанських Остров╕в шеваль╓ Дон Гансейкер, Канцлер Австралаз╕╖ шеваль╓ Джозеф Зубрицький-Куша, шеваль╓ Р╕чард Верн╕к у сво╖х виступах п╕дтримали ╕дею ПРИМИРЕННЯ, одностайно п╕дкреслюючи важлив╕сть ╖╖ зд╕йснення для добробуту ╖хн╕х нац╕й ╕ м╕жнародного сп╕втовариства. Шеваль╓ Ейк╕т╕ Н╕с╕кава особливо п╕дкреслив необх╕дн╕сть для кожного кавалера бути посл╕довним ╕ працьовитим у повсякденн╕й д╕яльност╕ та збер╕гати в╕рн╕сть високим ╕деалам Ордену.

Форум прийняв Звернення до вс╕х Кавалер╕в ╕ Дам Ордену.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
18.09.2000


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в