Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

ЗВЕРНЕННЯ М╤ЖНАРОДНОГО ФОРУМУ ОРДЕНУ СВЯТОГО СТАН╤СЛАВА ДО КАВАЛЕР╤В ╤ ДАМ ВСЬОГО СВ╤ТУ

Шановн╕ собратчики! Дорог╕ друз╕!

Сьогодн╕, на злам╕ двох тисячол╕ть, коли закладаються п╕двалини майбутнього нашо╖ цив╕л╕зац╕╖, ми вс╕ — члени Орденського братства — ма╓мо зробити все необх╕дне, все залежне в╕д нас, аби прийдешн╕ покол╕ння жили в кращому, справедлив╕шому, щаслив╕шому св╕т╕, де кожний користу╓ться правом на в╕льний розвиток ╕ щастя.

На жаль, св╕т донин╕ сповнений насильства, несправедливост╕, м╕льйони людей страждають в╕д голоду ╕ хвороб, наявна величезна розб╕жн╕сть у р╕вн╕ життя м╕ж розвиненими ╕ б╕дними кра╖нами.

Ми р╕шуче переконан╕, що в краще майбутн╓ можна зробити крок т╕льки через подолання розбрату й насильства, ус╕ляких конфл╕кт╕в як м╕ж кра╖нами, так ╕ в сусп╕льств╕, через створення умов для скерування людських ╕ матер╕альних ресурс╕в св╕ту не на в╕йськов╕ витрати, а на розв'язання соц╕альних, культурних, медичних, еколог╕чних та ╕нших нагальних потреб. Сьогодн╕ ми проголошу╓мо сво╓ю стратег╕чною метою ПРИМИРЕННЯ. Траг╕чний досв╕д кривавих конфл╕кт╕в XX стол╕ття, наша ╕сторична пам'ять глибоко переконують, що т╕льки за мирних умов можуть бути розв'язан╕ глобальн╕ проблеми людства. Саме ПРИМИРЕННЯ м╕ж народами ╕ кра╖нами, УЗГОДЖЕННЯ позиц╕й всередин╕ сусп╕льства ╓ гарант╕╓ю збереження ╕ розвитку Людсько╖ Цив╕л╕зац╕╖.

Нема легких шлях╕в до ПРИМИРЕННЯ. Його можна досягти т╕льки через п╕знання, особист╕ контакти, готовн╕сть розум╕ти один одного. Розум╕ння ╕нтерес╕в один одного — це крок до пл╕дно╖ сп╕впрац╕, гарант╕я миру в св╕т╕.

Сьогодн╕ ми також вважа╓мо, що наша м╕с╕я — п╕дтримувати ╕нтеграц╕ю колишн╕х комун╕стичних кра╖н в демократичне св╕тове сп╕втовариство, забезпечити доброд╕йну допомогу тим, хто д╕йсно ╖╖ потребу╓ — жертвам Чорнобильсько╖ катастрофи, хворим, нед╕╓здатним ╕ нужденним людям. Водночас ми розум╕╓мо, що наша п╕дтримка ╖хнього економ╕чного розвитку була б найкращою допомогою цим кра╖нам.

Досягти ц╕╓╖ високо╖ мети можливо лише за ╓дност╕ вс╕х Кавалер╕в ╕ Дам св╕ту. Ми повинн╕ запоб╕гти будь-яким зусиллям руйн╕вних сил ширити розбрат в наших лавах, зловживати високим ╕м'ям нашого Ордену.

Ми заклика╓мо Вас до активного сп╕вроб╕тництва, налагодження т╕сних стосунк╕в м╕ж Великими Пр╕оратами ╕ членами Ордену. Ми повинн╕ мислити глобально, але д╕яти локально, кожний на сво╓му м╕сц╕. Ми повинн╕ п╕дтримати зд╕йснення високих ╕деал╕в нашого св╕тового братства.

Нехай Господь допоможе нам в ц╕й г╕дн╕й справ╕! Хай наш Святий Покровитель -Святий Стан╕слав ос╕нить житт╓вий шлях кожного члена Ордену сво╖м високим захистом.

16 вересня 2000 р. Ки╖в, Укра╖на

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
16.09.2000


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в