Укр Eng

Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в

БЛАГОД╤ЙНА Д╤ЯЛЬН╤СТЬ ОРДЕНУ СВЯТ0Г0 СТАН╤СЛАВА В УКРА╥Н╤ В ПЕРШОМУ П╤ВР╤ЧЧ╤ 2000 р.

Засади життя Ордену Святого Стан╕слава — коп╕тка благод╕йна д╕яльн╕сть — ╓ сьогодн╕ вт╕ленням в╕кових традиц╕й лицарського служ╕ння ╕деалам гуман╕зму, орган╕чним проявом душевних потреб кожного з кавалер╕в ╕ кавалерствених дам Ордену надавати щиросердну допомогу соц╕ально незахищеним, хворим, а також нужденним д╕тям та ╕нвал╕дам. Щоденно без зайвого галасу ╕ публ╕чно╖ метушн╕ в ус╕х куточках св╕ту - в╕д Аляски до Ново╖ Зеланд╕╖, в╕д Великобритан╕╖ до Япон╕╖, де в цьому ╓ потреба, братчики орган╕зують благод╕йн╕ акц╕╖.

В╕дчутну допомогу в╕д М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава отримують ╕ громадяни Укра╖ни. У 1998 роц╕ шеваль╓ Фред Глез╕╓р разом ╕з шеваль╓ Джимм╕ Л╕чем та шев. Маком Михальськ╕ в╕дправили до Польщ╕ та Укра╖ни 110 метричних тонн медичного обладнання на суму 2 млн. 175 тис. долар╕в США. У 1999 - 2000 роках ними ж т╕льки в Укра╖ну було передано 13 сорокафутових контейнер╕в найсучасн╕шого медичного обладнання та л╕к╕в до медичних установ Ки╓ва, Р╕вного, Хмельницького, ╤вано-Франк╕вська, Тернополя та Запор╕жжя. У 1999 роц╕ благод╕йн╕ фундац╕╖ Ордену Святого Стан╕слава розпочали акц╕ю "Д╕ти Чорнобиля".

╤з заснуванням Великого Пр╕орату Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ до благод╕йно╖ д╕яльност╕ активно долучилися й укра╖нськ╕ члени Ордену. Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ взяв п╕д св╕й патронат М╕жнародний Благод╕йний Фонд Розвитку Людини, що оп╕ку╓ться тяжко хворими д╕тьми. Нов╕ методи зц╕лення, що застосовуються спец╕ал╕стами Фонду, дають феноменальн╕ результати у подоланн╕ таких тяжких хвороб, як церебральний парал╕ч, цукровий д╕абет, глухота, сл╕пота та Чорнобильський синдром. Система навчання у Фонд╕ дозволя╓ хворим д╕тям не т╕льки зменшити насл╕дки хвороб, але й набути нових феноменальних зд╕бностей - радарного зору, зб╕льшення обсягу пам'ят╕ та деяких ╕нших.

Без переб╕льшення величезний обсяг благод╕йно╖ допомоги д╕тям Укра╖ни за останн╕ роки надала Кавалерствена Дама Ордену Святого Стан╕слава, Перша Лед╕ Укра╖ни Людмила Микола╖вна Кучма.

На нив╕ благод╕йност╕ пл╕дно працюють також ╕нш╕ кавалери та кавалерствен╕ дами Ордену. Це, насамперед, шеваль╓ Микола Петренко — Генеральний директор ф╕рми "Топтранс", шеваль╓ Ер╕к Ебергардсон, шеваль╓ Михайло Сятиня — Президент СП Тедеон-Р╕хтер Укрфарм", кавалерствена дама Людмила Русал╕на — комерц╕йний директор ВКФ "Топтранс", кавалерствена дама Олена Антонова — В╕це-президент концерну "Сто╖к" та багато ╕нших.

У подальшому Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава Укра╖н╕ плану╓ значно розширити свою благод╕йну д╕яльн╕сть.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
25.06.2000


Д╕яльн╕сть Ордену та його Кавалер╕в