Укр Eng

М╕жнародн╕ новини

У штат╕ Мер╕ленд (США) в╕дкрито Пр╕орат Ордену

26 лютого у Сполучених Штатах Америки, в Укра╖нськ╕й  православн╕й церкв╕ св. Андр╕я (м. Вашингтон) в╕дбулася 59 ╕нвеститура М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава.

Урочисту церемон╕ю нагородження пров╕в Великий Маг╕стр Ордену Павло В’ялов.

Ритуал нагородження та посвяти розпочався важливою под╕╓ю - сво╓ю згодою прийняти в╕дзнаки Ордену г╕дне лицарство вшанував пастор Укра╖нсько╖ православно╖ церкви св. Андр╕я Володимир Стеляк. З цього часу ми шану╓мо його як священика Ордену.

Також цього дня до лав кавалер╕в Ордену при╓дналися визначн╕ представники американсько╖ ел╕ти та укра╖нсько╖ д╕аспори. Серед них: Президент Укра╖нсько╖ Федерац╕╖ Америки, в╕домий актив╕ст Укра╖нсько╖ Д╕аспори, доктор медичних наук З╓ня Черняк.  Депутат Генерально╖ Асамбле╖ М╓р╕ленду, член Демократично╖ парт╕╖ Кирил Резн╕к. Пров╕дний лоб╕ст США - Голова Ради Директор╕в Лоб╕стсько╖ групи Гр╕нв╕лконсалт╕нг ╤ван Лан╕╓р. Президент Американсько-Укра╖нсько╖ Економ╕чно╖ Ради, федеральний Лоб╕ст, В╕це-Президент С╕гма- Блейзер - Фонду з╕ зв’язк╕в з урядом США Морган В╕льямс та ╕нш╕ видатн╕ представники ел╕ти США.

П╕д час ╕нвеститури Великий Маг╕стр Ордену Павло В’ялов призначив Володимира Койфмана Пр╕ором М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава в штат╕ Мер╕ленд (США). В╕це-Пр╕орами МОСС в штат╕ Мер╕ленд призначено ╤вана Лан╕╓ра та Кирила Резн╕ка.

«Сполучен╕ штати Америки мають великий досв╕д благод╕йно╖ роботи, який, на мою думку, буде ц╕кавим та корисним для Укра╖ни. Створення Пр╕орату Ордену в штат╕ Мер╕ленд нада╓ нам можливост╕ залучати досв╕д американц╕в для розвитку та розгалуження благод╕йно╖ роботи, яку веде наша орган╕зац╕я. Це нов╕ ╕де╖, нов╕ напрямки роботи, нов╕ програми, ╕нший погляд на ╕снуюч╕ проблеми», - вважа╓ Великий Маг╕стр Ордену.

За його словами, укра╖нська д╕аспора США вже розпочала роботу з╕ створення в м╕ст╕ Балтимор╕ фонду допомоги укра╖нським д╕тям-сиротам. «Поки що рано говорити як саме називатиметься цей фонд та яку безпосередньо допомогу в╕н надаватиме. Ми пов╕домимо про це, коли завершиться етап формування», - сказав Великий Маг╕стр. Також в╕н зазначив що створення Пр╕орату в Мер╕ленд╕ розкрива╓ нов╕ перспективи для розвитку народно╖ дипломат╕╖ м╕ж Укра╖ною та США ╕ ╓ важливим етапом розбудови Ордену.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
26.02.2010


М╕жнародн╕ новини