Укр Eng

М╕жнародн╕ новини

Великий Маг╕стр зустр╕вся у Великобритан╕╖ з главою БФ "Романови для Рос╕╖"

1 липня 2006 року в ход╕ робочого в╕зиту до Великобритан╕╖ Великий Маг╕стр М╕жнародного Ордена Святого Стан╕слава Павло В'ялов в╕дв╕дав XI традиц╕йний л╕тн╕й благод╕йний бал, який проводить в Лондон╕ Благод╕йний фонд "Романови для Рос╕╖".

Дмитро Романович Романов, праправнук Миколи I ╕ троюр╕дний плем╕нник Миколи II та його сестра Ольга
У ход╕ зустр╕ч╕ обговорювалися питання можливого проведення в Укра╖н╕ сп╕льних благод╕йних акц╕й
Благод╕йний фонд "Романови для Рос╕╖" був створений у 1992 роц╕ нащадками ╕мператорсько╖ родини для допомоги соц╕ально незахищеним рос╕янам (д╕тям ╕ л╕тн╕м людям), що проживають у Рос╕╖ й кра╖нах СНД. Фонд проводить у Лондон╕ л╕тн╕ бали з 1996 року.

Нин╕шн╕й, XI бал, проходив п╕д патронатом ╥╖ Високост╕ княгин╕ Ольги ╕ Його Високопревосходительства Надзвичайного й Повноважного Посла Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ Юр╕я Федотова.

П╕д час балу традиц╕йно збираються кошти на благод╕йн╕ акц╕╖, що проводить фонд. БФ "Фонд Романових для Рос╕╖" вже ма╓ досв╕д проведення благод╕йних акц╕й в Укра╖н╕. Нещодавно фонд передав кримчанам 100 сучасних слухових апарат╕в.

П╕д час балу Великий Маг╕стр, глава Укра╖нсько╖ Асоц╕ац╕╖ Кавалер╕в Ордену Святого Стан╕слава був представлений кер╕внику благод╕йного фонду "Романови для Рос╕╖" князю Дмитру Романовичу Романову, який ╓ праправнуком Миколи I ╕ троюр╕дним плем╕нником Миколи II (прожива╓ в Дан╕╖, у Копенгаген╕).

У ход╕ зустр╕ч╕ обговорювалися питання можливого проведення в Укра╖н╕ сп╕льних благод╕йних акц╕й, налагодження контакт╕в з рос╕йською ел╕тою, що прожива╓ за кордоном, та зб╕льшення напрямк╕в сп╕вроб╕тництва ╕з Дворянськими зборами Рос╕╖.

Прес-служба М╕жнародного Ордену Святого Стан╕слава
04.07.2006


М╕жнародн╕ новини