Укр Eng

М╕жнародн╕ новини

Нов╕ напрямки двостороннього сп╕вроб╕тництва м╕ж Укра╖ною та Япон╕╓ю

21 - 24 жовтня 2001 р. на запрошення Великого Пр╕ора Япон╕╖ шеваль╓ Ейк╕т╕ Н╕с╕кави в Япон╕╖ перебувала делегац╕я Великого пр╕орату Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕. До складу делегац╕╖ ув╕йшли: Великий Пр╕ор шеваль╓ Павло В'ялов, кавалерствена дама Людмила Кучма, шеваль╓ А.Бовт, шеваль╓ О.Музко, шеваль╓ М.Пасечник, шеваль╓ М.Петренко. Особливого значення й р╕вня ц╕й под╕╖ надала участь у зд╕йснених заходах в╕це-прем'╓р-м╕н╕стра Укра╖ни В.Семиноженка.

П╕д час зустр╕чей з представниками японського уряду, парламенту, кер╕вниками одного з найрозвинут╕ших промислових рег╕он╕в ц╕╓╖ кра╖ни - Кансай, м╕ст Осака та К╕ото делегац╕я обговорила питання сп╕впрац╕ в гуман╕тарн╕й сфер╕, стан дипломатичних в╕дносин м╕ж Укра╖нською державою та Япон╕╓ю, нов╕ напрями двостороннього сп╕вроб╕тництва. Особливо наголошувалося на тому, що з в╕дкриттям цього року в м.Осака Почесного консульства Укра╖ни на чол╕ з в╕домим п╕дпри╓мцем Ейк╕т╕ Н╕с╕кава створюються додатков╕ можливост╕ для реал╕зац╕╖ двосторонн╕х в╕дносин.

На честь укра╖нсько╖ делегац╕╖ Ордену було влаштовано великий прийом, на якому були присутн╕ понад триста поважних представник╕в японських пол╕тичних к╕л та б╕знесу. Узгоджено сп╕льн╕ проекти, спрямован╕ насамперед на благод╕йну допомогу й розвиток культурних зв'язк╕в м╕ж Укра╖ною та Япон╕╓ю.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
25.10.2001


М╕жнародн╕ новини