Укр Eng

М╕жнародн╕ новини

Великого Пр╕ора в Япон╕╖ п. Ейк╕т╕ Н╕с╕каву призначено почесним консулом Укра╖ни в Япон╕╖

Вже не перший р╕к Уряд Япон╕╖ намага╓ться допомагати нац╕ональним державним творчим колективам, а д╕лов╕ кола — вести б╕знес в Укра╖н╕. Це ╓ св╕дченням розширення д╕лових, наукових ╕ культурних контакт╕в м╕ж Укра╖ною ╕ Япон╕╓ю, як╕ мають давню ╕стор╕ю пл╕дних стосунк╕в, та як╕, на жаль, об'╓дну╓ ╕ атомна трагед╕я Чорнобиля та Х╕рос╕ми ╕ Нагасак╕, в╕дгом╕н яких в╕дчутний ╕ в наш╕ дн╕.

В 2000—2001 роц╕ великою активн╕стю також в╕дзначалися зв'язки м╕ж Великими Пр╕оратами Ордену Святого Стан╕слава Укра╖ни ╕ Япон╕╖ шляхом т. зв. «народно╖ дипломат╕╖», як╕, п╕сля належних контакт╕в з М╕н╕стерством закордонних справ Укра╖ни, завершилися призначенням Великого Пр╕ора Ордену Святого Стан╕слава в Япон╕╖ п. Ейк╕т╕ Н╕с╕кави почесним консулом Укра╖ни в Япон╕╖ (округ Кансай, Зах╕дна Япон╕я, куди входять м╕ста Осака, К╕ото, Нара, Кобе).

П╕д час урочистого вручення в╕дпов╕дних документ╕в в МЗС Укра╖ни пан Е. Н╕с╕кава в╕дзначив: «Я буду вважати за особисту честь г╕дно виконувати сво╖ безпосередн╕ службов╕ функц╕╖, робитиму все в╕д мене залежне для зм╕цнення в╕дносин м╕ж нашими великими державами».

П╕сля оф╕ц╕йно╖ церемон╕╖ Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕ влаштував урочистий прийом на честь почесного консула Укра╖ни в Зах╕дн╕й Япон╕╖ шеваль╓ Ейк╕т╕ Н╕с╕кави за участю кавалер╕в Ордену, представник╕в МЗС Укра╖ни та посольства Япон╕╖ в Укра╖н╕.

П╕д час в╕зиту до м╕ста Ки╓ва шеваль╓ Ейк╕т╕ Н╕с╕кава в╕дв╕дував п╕дшефну школу-╕нтернат №5. П╕д час в╕дв╕дин в╕дбулися вручення подарунк╕в та передача кошт╕в на ремонт буд╕вл╕ школи-╕нтернату.

В жовтн╕ 2001 року в╕дбудеться в╕дкриття "Центру Дружби" Япон╕я — Укра╖на в м.Осака (Япон╕я).

ЕЙК╤Т╤ Н╤С╤КАВА

(КОРОТКА Б╤ОГРАФ╤ЧНА ДОВ╤ДКА)

В╕домий б╕знесмен ╕ видатний громадський д╕яч сучасно╖ Япон╕╖ Н╕с╕кава Ейк╕т╕ народився 12 грудня 1926 року в префектур╕ Кагава в с╕м'╖ рибалки. В 1942 роц╕ в 16-р╕чному в╕ц╕ вступив до училища льотчик╕в, яке зак╕нчив в 1944 роц╕. Проходив службу в якост╕ льотчика-кам╕кадзе в ВПС Япон╕╖, як╕ дислокувалися в П╕вн╕чному Кита╖, Коре╖, Монгол╕╖.

П╕д час в╕йни потрапив до радянського полону ╕ особисто зазнав вс╕х понев╕рянь в сиб╕рських таборах.

Сьогодн╕ йому належить група«Саньей Сьодз╕», в яку входять в╕с╕м ф╕рм.

Пан Н╕с╕кава користу╓ться значним авторитетом серед д╕лових к╕л Япон╕╖, ╓ членом кер╕вництва пров╕дних п╕дпри╓мницьких та економ╕чних орган╕зац╕й ц╕╓╖ кра╖ни. В╕н також ма╓ значний вплив на внутр╕шню ╕ зовн╕шню пол╕тику Япон╕╖. Зокрема, в коло його т╕сних контакт╕в входять так╕ в╕дом╕ пол╕тичн╕ д╕яч╕, як голова зовн╕шньопол╕тичного ком╕тету правлячо╖ Л╕берально-демократично╖ парт╕╖ Накаяма Таро (колишн╕й м╕н╕стр закордонних справ), колишн╕й прем'╓р-м╕н╕стр Накасоне, депутати Японського парламенту, губернатори префектур Осака, К╕ото, Нара, Хього та ╕н.

Пан Н╕с╕кава також в╕домий в Япон╕╖ як громадський д╕яч. В╕н ╓ Великим Пр╕ором Ордену Святого Стан╕слава в Япон╕╖, Головою Японського товариства ветеран╕в, директором японсько-рос╕йського фонду медично╖ допомоги, президентом спортивного клубу карате ╕м. Е. Н╕с╕кави.

Пан Н╕с╕кава в╕домий також сво╓ю м╕жнародною благод╕йною д╕яльн╕стю. Зокрема, в╕н надав значну матер╕альну допомогу дитячим медичним закладам Ки╓ва, Москви, Воронежа. На його запрошення ╕ при його ф╕нансов╕й п╕дтримц╕ в Япон╕╖ пройшли курс л╕кування д╕ти з Москви, Воронежа, Южно-Сахал╕нська. За свою комерц╕йну ╕ благод╕йну д╕яльн╕сть в╕н був нагороджений в 1997 роц╕ орденом «Дружби» особисто Президентом Борисом ╢льциним.

ЖИТТ╢ВЕ КРЕДО ЕЙК╤Т╤ Н╤С╤КАВА:

Чи прихильний до тебе усп╕х чи пересл╕дують невдач╕, б╕дний ти чи багатий, допоки б'╓ться серце, потр╕бно д╕яти. Зд╕йснення чисельних корисних справ — ╓ обов'язком перед дарованим тоб╕ життям ╕ найважлив╕ша ц╕нн╕сть в цьому житт╕. Кожну мить прожити самов╕ддано, не боячись ризику. Пройти по життю, пост╕йно ризикуючи собою. Це ╕ ╓ беззастережне служ╕ння справ╕. Д╕ючи так, побачиш ясн╕ перспективи ╕ п╕зна╓ш смисл людського буття.

Великий Пр╕орат Ордену Святого Стан╕слава в Укра╖н╕
07.05.2001


М╕жнародн╕ новини